Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Кожна громада самостійно визначатиметься з датою вимкнення опалення

 

 

Опалювальний сезон на Черкащині виходить на фінішну пряму.
Про це інформує голова обласної військової адміністрації Ігор Табурець.
За його словами, попри практично щоденні загрози та випробування, області вдалося забезпечити базові послуги для населення.
«Передовсім дякую за це силам ППО – нашим титанам! Кожній громаді. Командам усіх підприємств і служб», - говорить очільник області Ігор Табурець і нагадує: кожна територіальна громада самостійно визначається з датою вимкнення опалення.
«За оперативними даними, Умань і Канів роблять це сьогодні», - зазначає пан Ігор.
Водночас, говорить він, Черкащина вже готується до наступної зими. У фокусі – захист об’єктів критичної інфраструктури, розбудова розподіленої генерації, нарощування альтернативних джерел енергії.
«Зі зрозумілих причин – не деталізуватиму. Ця стратегія не на один сезон. Це рішення, які працюватимуть роками і посилюватимуть стійкість наших громад. Лише разом і з максимальною відповідальністю кожного впораємось з усіма викликами», - підсумовує голова ОВА Ігор Табурець.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Переважатиме сонячна, суха та комфортна погода

24 серпня 2026, 06:20

Наразі головним у формуванні погоди Черкащини стане масштабний антициклон з центром над Північним морем.


Цікаво
Лелеки та соняшники: на Черкащині підлітка розмалювала автобусну зупинку

21 серпня 2026, 17:32

2026 08 20 rozmУ селі Поминик на Черкащині, 15-річна Дарія Нечисюк розмалювала автобусну зупинку. Там вона зобразила лелек, соняшники та мальви.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.