Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

У Ротмістрівській громаді «Джерела» проводять благодійні концерти для ЗСУ

Самодіяльний вокальний колектив «Джерела», створений у Центрі надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради майже три роки тому, започаткував у своїй громаді благодійні концерти і збирає кошти для ЗСУ.

 


Виступи цього творчого колективу, в якому об’єдналися 14 талановитих людей, залюблених в українську пісню, вже пройшли у кількох навколишніх селах. Під час концерту у Ротмістрівці тамтешні жителі зібрали для наших захисників 16200 гривень, у Ковалисі –14 тисяч гривень, у Куцівці та Буда Макіївці – по 12 тисяч гривень, у Самгородку – 6 тисяч гривень.
За всі зібрані благодійні кошти Центр надання соціальних послуг звітує перед громадою. З них допомагають воїнам-землякам під час їхньої реабілітації, купують флізелін для сіток, які самі плетуть, недавно підсобили захиснику на тепловізор, передали частину на фортифікаційні споруди.
«Не втомлюємося працювати для наших воїнів. В той час, коли люди насолоджуються українськими піснями колективу «Джерела», наші хлопці тримають оборону. Тож ми просимо для них у Бога і в наших людей допомоги», – розповідає «Сміла.ua» очільниця Центру надання соціальних послуг Ротмістрівської сільської ради Лідія Зайва.

 


І додає, концерти «Джерел», художнім керівником яких є Тетяна Волинець, плануються і в інших селах громади – у Санжарисі, Мельниківці, Ташлику, Макіївці.
За словами Лідії Зайвої, цей вокальний колектив уже знають не лише на Смілянщині, але і в області загалом. Адже на запрошення громадської організації «Чужих бід не буває» де керівником Іван Полудень, «Джерела» виступали на фестивалі «Крутий заміс» у Холодному Яру.
У самому Центрі надання соціальних послуг теж не сидять склавши руки і допомагають фронту постійно. З початку війни тут сплели 100 маскувальних сіток для ЗСУ, збирають продукти для військових, ремонтують їх одяг та амуніцію.
Пані Лідія каже, що в їхньому комунальному закладі створено та діє «Ветеранський простір». Тож туди приходять ветерани, їхні дружини, члени сімей загиблих воїнів. Для них у Центрі проводяться зустрічі, спілкування, є можливість поговорити з психологом.
«Ми всі повинні допомагати ЗСУ хто чим може, щоб ворог не прийшов і до наших домівок. Не треба бути байдужими і сподіватися, що хтось інший задонатить 100 чи 200 гривень для ЗСУ, що хтось сплете їм маскувальну сітку, напече смаколиків, зробить фортифікаційні споруди. У країні війна…», – підсумовує Лідія Зайва.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.