Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Суспільство

Депутати провели постійні комісії, готуючись до сесії 28 липня

На 28 липня, о 10.00, заплановане проведення чергової сесії міської ради. Традиційно, перед сесією, депутати провели постійні комісії та обговорили запропоновані рішення порядку денного.

 


На постійній комісії міської ради з питань місцевого бюджету, фінансів, податкової політики, розвитку підприємництва, захисту прав споживачів, комунальної власності, яку провела голова постійної комісії Юлія Любченко, депутати розглянули 18 питань. Зокрема, про затвердження звіту про виконання бюджету Смілянської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року; затвердження додаткового переліку підприємств, установ, організацій та інших орендарів, що надають соціально важливі послуги населенню; про скасування деяких раніше прийнятих рішень міської ради. Затвердили і внесли зміни до міських Програм.
На комісії міської ради з питань земельних відносин, містобудування, екології та раціонального природокористування, під керівництвом депутата Людмили Бандурко, розглянули 74 питання. Основні з них: надання дозволу на розроблення детального плану території, внесення змін до договору оренди землі, зарахування до черги надання земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та інші.
На інших комісіях розглянули набагато менше питань. Зокрема, на комісії з житлово-комунального господарства під головуванням Олега Книжа було три проблеми: речове право на нерухоме майно, розроблення схеми санітарного очищення м. Сміла та взяття на баланс управління житлово-комунального господарства виявлену ділянку дороги вул. Північновокзальна та передачу на баланс Смілянського комунального підприємства «Комунальник» для подальшого утримання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.