Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Суспільство

Учителі шкіл Смілянщини з’їздили на екскурсію у Шевченківський національний заповідник

У більшості педагогів Смілянського району розпочалась відпустка, нарешті з’явилась можливість відпочити від школи, уроків і постійної інтелектуальної праці. Щоб учителі трошки розважились і змінили обстановку, районна профспілка педагогічних працівників підготувала для колег цікаву екскурсію – у місто Канів, у Шевченківський національний заповідник.

 


Новий ініціативний голова профспілки Юрій Рак організував комфортабельний автобус і більше 40 педагогів поїхали у Канів. Спочатку вчителі відвідали Канівський музей Тараса Шевченка. У зв’язку з карантинними заходами, смілянську групу розбили на 4 підгрупи і для кожної провели індивідуальну екскурсію. Екскурсоводи намагалися дати вчителям нову, не штамповану інформацію про особистість Великого Кобзаря, розширити рамки сприймання Великого Українського Пророка. Завдяки цікавій лекції, багато міфів про Шевченка були розвіяні, зокрема, екскурсовод аргументовано довела, що Тарас Григорович не був байстрюком від пана Енгельгарда і ні в якому разі не був геєм, як це намагаються пропагувати сучасні «науковці».

 


Після змістовної лекції вчителі відвідали Ка́нівський приро́дний запові́дник Київського національного університету імені Тараса Шевченка і пройшлись екологічними стежками, милуючись природою нашої славної Черкащини.
Подорож у Канів залишила приємні враження і незабутні спогади. Вчителі щиро подякували представникам районної профспілки, яка потурбувались про приємний відпочинок для педагогічних працівників.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Небезпечні «розваги» смілянських підлітків: коли нудьга перетворюється на хуліганство

30 липня 2026, 14:27

2026 07 30 rozvОстанніми днями у місцевих Facebook-спільнотах з'явилися одразу два відео, на яких зафіксовано хуліганську поведінку смілянських підлітків.


Цікаво
Студентка хвалилася, як їй бабця розповідала, що в СРСР хліб коштував 20 копійок і медицина була безкоштовна

29 липня 2026, 17:25

2026 07 29 sovokЦе старе радянське фото має кілька версій. Але про нього трохи пізніше. А почнемо здалеку.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».