Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

AZK MIG

Стрічка новин

Суспільство

Леонід Грищенко

gruchenko

 

в.о. директора КП «ВодГео»


Про те, що став директором водоканалу «случайно»…


- Я став директором КП «ВодГео» випадково. Я людина ні тої влади, ні іншої. Мені 60 років. хотів переїхати жити в інше місто. Прочитав в Інтернеті оголошення, що у директора СКП «Комунальник» закінчується термін контракту. У мене було своє бачення розвитку підприємства. Написав і послав резюме. Але тому директору продовжили контракт. Через певний час мені подзвонили і сказали, що звільняється директор КП «ВодГео» і чи я не захочу очолити це підприємство. Я подумав і погодився.
Я активний громадський діяч, працював в ОВК, очолював Самооборону, маю свою позицію, мав насичене життя, є певні «гріхи», за які мені не соромно, і є свої скелети в шафі. Але нічого такого страшного, і якихось судимостей, як про мене тепер пишуть в Інтернеті, - у мене немає.
З попереднім керівництвом «ВодГео» - не сварився. Їх ніхто не звільняв, вони самі пішли. Тож якщо хочуть – хай приходять і працюють. На водоканалі вже працює два колишніх директори. Це для мене велика підмога.
У колективі нікого скорочувати не буду. Колектив – чудовий, гарно працює.

 


Із брифінгу КП «ВодГео» для «Сміла.ТВ»

scroll back to top

Коментарі  

Полиграф
+2 #3 Полиграф 11.06.2019, 13:01
С таким хмырём, похожим на пахана с зоны, далеко мы зайдём в развитии коммунальной сферы )))))
Цитата
Едуард
0 #2 Едуард 10.06.2019, 14:27
С*ка!!! Читаю і не знаю чи ридати в істериці від безнадії, чи качатися по полу від сміху!!!!!! От вже угораздило родитися та жити серед дибілів!!!
Цитата
Юний
+3 #1 Юний 07.06.2019, 14:12
"Колектив – чудовий, гарно працює".
Якщо такий чудовий, гарно працюючий коллектив, чому-ж результати такі погані?
"Нет пророка в своем отечестве"... Із-за чигиринського бугра вже маємо керівника, слідуючого треба з-за кордону.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Kupala

 

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

Про ставлення влади до індивідуального опалення в місті

 

Зоя Казанжи

Казанжи

 

Про те, як на вокзалі людей грабують роми – бо ромам дозволяють 

Олександр Ротань

Rotan

 

 

Про враження від діалогу з владою

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
На «гарячій» сесії міської ради проголосували «за» електронну петицію від громади (фото, відео)

25 червня 2019, 18:01

2019 06 25 sesiya1Сьогодні відбулась 102-а сесія міської ради. Засідання сесії було гарячим і багатолюдним, тому що багато містян прийшли на сесію


Економіка
Нацбанк випустив банкноту 1000 гривень

26 червня 2019, 17:29

2019 06 26 grochi

У жовтні цього року в обігу з'явиться 1000-гривнева банкнота, а монети в 1, 2 та 5 копійок будуть вилучені з обігу.


Суспільство
26 червня - День боротьби із зловживанням наркотиками

26 червня 2019, 18:32

2019 06 26 narkotuk

- Враховуючи актуальність питання боротьби з незаконним обігом наркотичних препаратів у Смілі, хочу зазначити, що саме діти знаходяться в найбільшій зоні ризику, це найбільш вразлива і недосвідчена когорта населення.


Цікаво
Незвичайне місце для відпочинку: готель у вигляді собаки

25 червня 2019, 18:25

2019 06 25 sobaku

Спальня розташована у тулубі собаки, дитяча - голова бігля. Це -"чарівний" готель у містечку Коттонвуд, штат Айдаго.


Афіша
У Смілі згадуватимуть Федора Матушевського

19 червня 2019, 13:30

2019 06 20 fedir

Завтра в малій залі Смілянського міського будинку культури відбудеться урочисте вшанування Федора Матушевського