Суспільство
- Деталі
-
Суспільство
-
16 квітня 2016, 00:02
Члени делегації, до якої увійшли сільські голови Смілянського району та голова райдержадміністрації Андрій Колесник з робочим візитом побували у Білозір'ї. Метою поїздки було вивчення досвіду роботи новоствореної об'єднаної територіальної громади. Про досягнення та поставлені завдання розповів сільський голова Білозір'я Володимир Міцук, який ініціював об'єднання громади і став її очільником. Разом з Білозірською радою до створення громади долучилася й Ірдинська рада, яка обрала старосту громади.
Новостворена територіальна громада взяла на себе повноваження у вирішенні освітніх, культурних та соціальних питань регіону. Завдяки децентралізації влади, значно зріс місцевий бюджет, а на розвиток інфраструктури громада отримала більше 7 млн. гривень – зазначив Володимир Міцук.
Очільники Смілянщини зацікавилися перспективою створення об'єднаної територіальної громади нашого регіону та перейняли важливий досвід у її організації та функціонуванні.