Суспільство
- Деталі
-
Політика
-
06 листопада 2020, 11:40
Сьогодні о 10.30 у сесійній залі Будику рад розпочалося засідання міської територіальної виборчої комісії на якому офіційно оголошують результати голосування виборців під час проведення виборів до місцевих рад різних рівнів, що відбулися 25 жовтня 2020 року.
Як ми вже попередньо інформували, міським головою Сміли став директор СКП «Комунальник», член партії «Слуга народу» 36-річний Сергій Ананко. Він переміг із суттєвим відривом.
До міської ради міста Сміли увійдуть представники 8 партій: ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!» (4 депутати), Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність» (4 депутати), Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ» (3 депутати), Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ» (9 депутати), Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» (4 депутати), ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» (3 депутати), Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»(3 депутати) та Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»(4 депутати).
Депутатами Смілянської міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі за єдиними виборчими списками місцевих організацій політичних партій обрано:
1. Далібожак Валентина Миколаївна (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
2. Якушенко Микола Трохимович(ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
3. Груша Роман Сергійович (Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
4. Милостяк Валерій Анатолійович (Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
5. Стуженко Микола Анатолійович (Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
6. Кредзинський Юрій Якович (Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
7. Косенко Роман Валерійович (Черкаська обласна організація партії «НАШ КРАЙ»),
8. Ананко Сергій Васильович (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
9. Федоренко Марина Олександрівна (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
10. Любченко Юлія Євгенівна, (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
11. Поліщук Богдан Анатолійович (Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
12. Ткаченко Олександр Анатолійович (Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
13. Зайцев Сергій Анатолійович (Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
14. Колесник Андрій Валерійович (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
15. Березань Ярослав Григорович (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
16. Трегубов Валерій Леонідович (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»),
17. Овчаренко Віктор Степанович (Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
18. Дякон Іоланта Леонідівна (Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
19. Ніколаєв Олександр Васильович (Черкаська крайова організація політичної партії «Народний Рух України»),
20. Книж Олег Олександрович (Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»),
21. Лихолай Віктор Олексійович (Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»),
22. Гнідая Софія Анатоліївна (Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»).
Також депутатами у Смілянську міську раду, від територіальних виборчих округів обрано:
23. Далібожак Іван Степанович (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
24. Таібов Рамазан Курбанович (ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «КОМАНДА СЕРГІЯ РУДИКА. ЧАС ЗМІН!»),
25. Овчаренко Наталія Михайлівна(Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
26. Карло Тетяна Анатоліївна (Черкаська територіальна організація Політичної партії «Європейська Солідарність»),
27. Дорошенко Віктор Миколайович (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
28. Криворучко Мар’яна Володимирівна (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
29. Глущенко Максим Леонідович (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
30. Бандурко Людмила Миколаївна (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
31. Озірський Олександр Макарович (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
32. Студанс Юрій Іварович (Черкаська Обласна організація ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»),
33. Дубовський Богдан Валерійович (Черкаська регіональна організація Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»),
34. Стригун Анатолій Миколайович (Черкаська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ»).
Отже, за новими законодавчими нововведеннями, Смілянська міська рада тепер складається із 34 депутатів, бо у нас тепер менша кількість жителів. Раніше у нашій міській раді було 38 обранців.
Також слід зазначити, що поіменний склад ради ще зазнає змін в зв'язку з відмовою від мандатів. Наприклад, в результаті відмови від депутатства Сергія Ананка, до складу ради від партії "СЛУГА НАРОДУ" ввійде Оксана Сілко.
Як потоваришують наші нові депутати, які створять коаліції, та як це вплине на розвиток і добробут нашого міста – скоро побачимо.