Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Політика

Стрімка кар’єра Ірини Федорової викликала у Смілі скандал

2018 07 31 федорова0

 

Міський голова Сміли Олексій Цибко видав днями розпорядження, яким призначив собі першого заступника.

 

2018 07 31 федорова1


Отож з 23 липня, як йдеться у тому розпорядженні, виконуючою обов’язків першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради призначено Ірину Миколаївну Федорову, в.о. головного спеціаліста юридичного відділу.
Така стрімка кар’єра звичайного в.о. головного спеціаліста аж до заступника міського голови обурила смілянських активістів на чолі з Наталею Дяченко.
Вони вважають таке призначення незрозумілим і заявили, що вже звернулися із відповідними заявами до правоохоронних органів. Зокрема, як підкреслила у Смілянській місцевій прокуратурі пані Дяченко, є великі сумніви, що таке призначення є законним.
До речі, про робочі будні Ірини Федорової можна почитати ТУТ.

scroll back to top

Коментарі  

Ірина Хроменко
+3 #3 Ірина Хроменко 01.08.2018, 21:43
Мати заступників - це не забаганка мера. Для конструктивної роботи очільника міста необхідно мати заступників, потрібна команда. Те, що виконком і депутати (а тепер ще й активісти) всіляко перешкоджають меру призначити заступників - це злочин! Бо в умовах глибокої кризи, в якій опинилася Сміла, конче необхідно, щоб були люди, які відповідають за певні ділянки роботи. Невже не зрозуміло, що НІЩО САМЕ НЕ РОБИТЬСЯ!!! Інша справа, якщо ці люди йдуть у владу з традиційним бажанням продовжувати красти, то хочеться їм сказати цитатою із відомого фільму: "Все уже украдено до вас"...
Цитата
Іван
+1 #2 Іван 01.08.2018, 09:05
Ох , озайомтесь з перілоком повноважень Федорової, які ледь помістились на 4-х листках. Там покладено на неї контроль буквально за всіма сферами діяльності в місті, важко їй прийдеться... http://smila-rada.gov.ua/content/%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D0%B2%D1%96%D0%B4-25072018
Цитата
Людмила
+9 #1 Людмила 31.07.2018, 22:48
Та яка різниця кого призначив Цибко! нехай вже працюють.
Ну дійсно самому Цибку неохопити таку велику кількість проблем у місті! Це нормальне явище коли призначають заступників, йому потрібно свою команду!
Хто така ця бездарь Дяченко? мстить Цибку за те, що він прикрив лавочку по збиранню металолому на смітнику?!

На таких неадекватів нема чого реагувати.
І не називайте її "пані Дяченко" , вона цього не варта.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Максим СОРООЧАН

Sorochan new

 

Про державні свята і національну пам’ять

 

 

Валерія Бандурко

Bandyrko

Про «Агро-Рось», найбільшого виробника сільськогосподарської продукції в Смілянському районі

Зоя Казанжі

KazanIu

 

Про відкриту й нахабну війну за наш мозок 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні у Смілі планують провести дві сесії міської ради. НАЖИВО

21 травня 2020, 15:15

2020 05 21 ses

На четвер, 21 травня, о 15.00 заплановано провести третє пленарне засідання 122-ї сесії міської ради. А на 16.00 - позачергову 123-тю сесію.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Після карантину вже відновили іспити на права автоводія

27 травня 2020, 10:33

2020 05 26 PDR

У зв’язку із пом’якшенням карантинних заходів, з 22 травня у регіональному сервісному центрі МВС у Черкаській області знову прийматимуть практичні іспити з керування транспортними засобами.


Цікаво
Антикваріат, запонки з коштовностями, іранські килими, яхта: Медведчук опублікував декларацію

26 травня 2020, 18:34

2020 05 26 medvedchyk

Кум президента Росії та голова партії Опозиційна платформа — За життя Віктор Медведчук опублікував декларацію за 2019 рік, у якій, зокрема, вказав дохід у 60 млн грн та колекцію антикварних книг.


Афіша
Сьогодні буде вебінар «Опустелювання України: чи можна його зупинити?»

20 травня 2020, 14:24

2020 05 20 vebinar

20 травня о 19.00 можна долучитися до безкоштовного вебінару «Опустелювання України: чи можна його зупинити?».