Політика
- Деталі
-
Політика
-
17 жовтня 2017, 19:43
Проанонсоване народне зібрання, яке сьогодні мало відбутися під вікнами міської ради, про що «Сміла.UA» повідомляла не відбулося. Бо сміляни на нього не зібралися.
Прийшли лише кілька громадських активістів, до півтора десятки містян та опозиційні депути.
Чому акція не відбулася? Думки з цього приводу розділилися.
Одні містяни вважають, що не треба заважати владі міста довести до кінця питання з ТОВ «Сміла Енергоінвест». Більше того, закликають підтримати міську раду і разом показати «Сміла Енергоінвесту» на двері.
Інші твердо переконані: в тому, що Сміла має такого ненадійного постачальника тепла, як це товариство, винна міська влада. Як кажуть, бачили очі, що вибирали…
«На мою думку, треба гнати "Сміла Енергоінвест» та депутатів, які керують комунальними закладами міста, бо вони не взмозі об’єктивно приймати рішення», – написав на своїй сторінці у ФБ депутат міської ради В’ячеслав Перемей.
До речі, за останньою інформацією, НАК «Нафтогаз України» буцімто звертається до влади Сміли з пропозицією таки реструктуризувати борги ТОВ «Сміла Енергоінвест».
Тож смілянам варто тримати вухо напоготові, аби ота «реструктуризація» не залізла у їхні гаманці.
Коментарі