Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Через амбіції голови райради її чиновникам не вистачає грошей

Звідки взяти кошти на зарплати голові районної ради та її апарату, коли грошей не вистачає на першочергові потреби Смілянщини – таку несподівану проблему озвучив депутат Смілянської районної ради Віктор Золотоверхий на позачерговій сесії.

 

2017 07 16 грош


Усього на зарплату чиновникам райради додатково потрібно ще півмільйона гривень до кінця року.
– Заробітну плату голови райради ми прирівняли до зарплати голови райдержадміністрації. Це 17-20 тисяч гривень. Я не заперечую. Але 300 відсотків премії – це вже занадто, тим більше що з травня зріс посадовий оклад голови райради майже до 8 тисяч гривень. Якщо додати всі відсотки й надбавки, то зарплата голови райради сягає 35 тисяч гривень. Тому йде мова про зменшення цифри відсотків…
Нагадаю, що ми передбачали премії триста відсотків лише голові райради та його заступнику, а не всьому апарату районної ради. Якби ви та ваш заступник із першого січня 2017 року отримували 300 відсотків премії, а апарат отримував сто чи п’ятдесят відсотків надбавки, то у вас на кінець року було б десь сто тисяч гривень невикористаних коштів. А зараз виникла ситуація, коли на вересень у вас взагалі немає коштів на зарплати… – звернувся до голови районної ради Володимира Грошева депутат Віктор Золотоверхий.
І поставив питання руба:
– Як ви формували свій бюджет і фонд оплати праці? Я не розумію… Якщо в червні ви бачите, що не вистачає коштів, то яка була потреба при наявності 300 процентів премії в кожного ще давати премії до Дня Конституції? Я цього не розумію. І люди не зрозуміють теж… Звісно, є певна вина керівництва, що не було прораховано й людям виплачувалися такі премії й такі зарплати. Адже розуміли, що рано чи пізно гроші закінчаться. Але я не розумію, чого ми зараз мовчимо. Ми ждемо, щоб ще за липень отримати хорошу зарплату?
Виступ депутата викликав емоційне обговорення цієї проблеми.
У свою чергу, пан Грошев виразив готовність відмовитися від завищених відсотків преміальних, але чиновникам райради він хоче зберегти підвищені премії.
Утім, це питання будуть вирішувати депутати на черговій сесії райради.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Максим В.
+3 #2 Максим В. 17.07.2017, 16:03
Півмільйона гривень десь ділися! ШОК!!! А відреагував один Золотоверхий! А де ж інші депутати? Де прокуратура? Клоунада якась! Коли це вже закінчиться?!
Цитата
Ирина
+3 #1 Ирина 16.07.2017, 20:40
ужОс какой.... "поставив питання руба" и что? уволили кого-то? заставили возместить? одни бла-бла.....поговорят и выделят с бюджета..... пусть КРУ проверит как они з/п начисляют, основание премий, есть же инструменты влияния...... нет, у нас одни разговоры :(
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Валерія ЯНЕНКО

Про 35-річчя Незалежності України

 

 

Марина ДАНИЛЮК- ЯРМОЛАЄВА

Про те, що відмова Зеленського сказати хоч три слова у вечірньому відео про потужне очищення від корупції вельми показова

 

 

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Віддав життя за Україну: Сміла прощається з Іваном Морозом

29 серпня 2026, 15:46

2026 08 29 IvanСмілянська громада знову зустрічає трагічну звістку з фронту. На Донеччині загинув наш земляк, солдат Іван Борисович Мороз, 1990 року народження.
Життя захисника обірвалося 20 серпня 2026 року на Донеччині.


Цікаво
«Я не старію»: історія херсонця, який розвиває туризм на Черкащині

28 серпня 2026, 17:27

2026 08 28 turПереселенець із Херсона — Дмитро Сивак — разом із вихованцями перетворив занедбану ділянку у Шполі на туристичний табір. Там, де колись було звалище, тепер діти вчаться лазити по мотузках, готують кашу на вогнищі й живуть без телефонів. Тут відпочивають діти військовослужбовців та внутрішньо переміщених родин.


Афіша
KOZAK SYSTEM виступить у Черкасах із благодійним концертом

27 серпня 2026, 13:25

2026 08 27 kozakЧеркасці та гості міста матимуть нагоду провести останній літній вечір під живу українську музику та водночас долучитися до благодійної справи. Уже 30 серпня на Соборній площі виступить гурт KOZAK SYSTEM.