Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Секретаря міської ради звинуватили в неповазі до депутатів

Коротка, але бурхлива суперечка раптово спалахнула на вчорашній сесії міської ради між секретарем ради Віктором Федоренком та депутатом Ігорем Баталіним. Обидва вони не дійшли згоди у питанні про закупівлю нового флюорографа для Сміли.
Перед депутатами вже виступав доповідач із цього питання, але пан Баталін почав з місця висловлювати своє невдоволення тим, що незрозумілим є аспект визначення платних і пільгових послуг користування флюорографом.
Однак Віктор Федоренко відразу продемонстрував, хто в сесійній залі «господар». Він намагався зупинити «словесний потік» пана Баталіна, мовляв, «я вам слова не давав» – утім, безрезультатно.
Депутат не стримався і «вибухнув»:
– Вікторе Антоновичу, ви не поважаєте депутатів? Чому не даєте мені слова?
Той не забарився з відповіддю.
– Чому ж, поважаю. І не тільки депутатів.
У дискусію «включилися» й інші народні обранці. Врешті-решт, вони досягли компромісу, але в сесійній залі залишився неприємний присмак незавершеного внутрішнього конфлікту між депутатами.
– Цей спір не вартий і виїденого яйця. Просто взяли гору емоції, якісь особисті образи. Питання це вже обговорювалося на комісії, все начебто ясно. Але декому треба попіаритися. Хоч на чомусь... – так прокоментував ситуацію один із депутатів після завершення сесії.


Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

Про те, як дві медійні особи нормалізують насилля над тваринами

 

 

Віталій ПОРТНІКОВ

Про те, що будь-який розбрат між польським і українським народами неминуче призведе до тріумфу Росії

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Українцям пояснили, як докупити страховий стаж для пенсії

23 травня 2026, 13:25

2026 05 23 stagУкраїнці, яким не вистачає страхового стажу для виходу на пенсію, можуть самостійно його докупити. Така можливість дозволяє зарахувати до стажу періоди, коли людина офіційно не працювала та не сплачувала єдиний соціальний внесок.


Суспільство
Переважатиме сонячна та суха погода

26 червня 2026, 06:13

Наразі Черкащина перебуває між виступом антициклону із заходу та висотною улоговиною циклону з північного сходу.


Цікаво
Двоє людей витратили майже пів життя на те, щоб зібрати колекцію світового рівня

24 червня 2026, 17:37

2026 06 04 kolНаприкінці XIX століття Богдан і Варвара Ханенки мали одну проблему, про яку більшість людей могла лише мріяти.


Афіша
У Смілу завітає «Парк Дивотварин» для дітей

11 червня 2026, 15:27

2026 06 11 park13-14 червня Міський парк культури і відпочинку у Смілі перетвориться на великий інтерактивний простір для дітей та родин — «Парк Дивотварин» створений разом із Кернел.