Політика
- Деталі
-
Політика
-
13 травня 2017, 14:58
Перша установча сесія Ротмістрівської сільської ради об’єднаної територіальної громади відбулася вчора.
У її роботі взяли участь всі 22 депутати та новообраний сільський голова Володимир Ховайба.
Їх привітали керівництво району та численні гості.
Головний спеціаліст департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Олена Ковальська наголосила на тому, що обласна влада всіляко допомагатиме новоствореній громаді. Але всі депутати мають забути про власні політичні погляди та разом працювати на благо своєї громади – і підтримувати свого сільського голову.
Із цим погодився і заступник голови районної ради Василь Латенко, який побажав керівництву нової громади «не перетягувати на себе ковдру» та працювати в «одному руслі». Головне – чути одне одного та знаходити спільні рішення.
На цьому акцентував увагу депутатського корпусу й Володимир Ховайба, який запевнив, що і він, і депутати працюватимуть заради своїх людей, не покладаючи рук.
Таємним голосування депутати обрали секретаря сільської ради. Завдяки підтримці більшості депутатського корпусу цю посаду обійняла Тетяна Патинок.
На сесії також були розглянуті й інші важливі організаційні питання.
Отже, перша об’єднана громада на теренах Смілянщини розпочала свою діяльність.
Вадим НІКІТІН