Політика
- Деталі
-
Політика
-
15 квітня 2017, 15:01
Не дуже затишно почувалися керманичі міста та району на вчорашньому мітингу з нагоди третьої річниці початку антитерористичної операції.
Захід відбувся під стінами Будинку рад – і відразу розмежував представників влади та громадськості.
Величні слова про честь, гідність і патріотизм, які звучали на площі, не зачепили за живе учасників зібрання. Можливо, ці фрази вже набридли людям.
Зате усіх присутніх вразив щирий виступ голови міськрайонної спілки ветеранів АТО Сергія Водяного. Він розповів про тяжкі воєнні будні на Сході України, де він разом із побратимами захищав рідну землю від російського агресора.
А ще пан Сергій висловив недовіру владі, яка чомусь не може чи не хоче змінити життя в Смілі на краще.
– Коли кожен день живеш, як останній, коли тебе криють мінами, снарядами й кулями – ти приходиш із війни іншою людиною. Мені важко говорити на велику публіку, мене починає трясти, коли я згадую те, що було там. Ми прийшли з війни, поранені й контужені, і нас люди не розуміють… У нас всередині все кипить! Нам президент обіцяв за три тижні покінчити з війною. Але ця війна триває вже три роки. Кожен день там лягають у землю наші побратими… Ти це все пройшов, набачився смертей – а прийшов додому, а тут нічого не змінилося. Для цієї влади нічого не змінилося! Вони там не були, і вони не розуміють, як треба жити по-іншому… Нам неприємно дивитися, що робиться тут. Не можна жити по-старому! Зараз ми не дамо жити спокійно нікому… Ми будемо боротися за краще життя! Вони думають, що можна прийти до влади і красти, як і крали, та нічого не робити. Чого ви йдете до влади? Ви робіть для людей, адже розповідати та робити – це різні речі. Співати гімн та класти руку на серце – це лицемірство. Ми будемо змінювати країну на краще! А хто цього не хоче, ми змусимо…
Очільникам Сміли та району явно не сподобалися останні слова воїна АТО. Але спростувати їх ніхто з можновладців не наважився.
Вадим НІКІТІН