Політика
- Деталі
-
Політика
-
10 квітня 2017, 17:35
Безстрокова акція протесту проти керманичів Сміли не припиняється, хоча активісти й згорнули намет під стінами Будинку рад. Протистояння продовжиться у правовому полі.
Про це мене вчора поінформував депутат міської ради Віталій Федун, який зажив слави непримиренного опозиціонера.
Утім, очільник міста Віктор Федоренко переконаний, що представники влади та опозиції завжди можуть домовитися про спільну співпрацю. Керівник міста вважає, що краще витрачати сили на вирішення проблем громади, ніж «воювати» між собою.
Дехто з активістів готовий на діалог із міською владою.
Однак багато учасників акції протесту не вірять у добрі наміри керманичів Сміли та закликають містян сильніше «натиснути» на владу.
Так, відомий громадський діяч Ілля Слободяник написав на своїй сторінці у Фейсбуці:
«Диву даюся я терплячості більшості смілян, їх ледарству та небажанню змінювати своє життя накраще, контролювати та не давати місцевій владі робити хибні кроки!..
Так, на минулій сесії Смілянської міської ради під головуванням Федоренка В.А. було фактично скасовано дію Prozorro в Смілі, а премії секретарю ради, заступникам голови міста та керуючому справами лише трішечки зменшені проти попереднього рішення - з 600-400% на 450-350%...
Де, скажіть, це ще бачено - премія в 350% посадового окладу???
І де бачено таких пасивних байдужих людей, яких нахабно грабують, а вони мовчать та кивають головами?!.».
Вадим НІКІТІН
Коментарі