Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Голови громад взяли участь у Конгресі місцевих та регіональних влад

 

 

Голови громад нашого району взяли участь у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Як повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко, у фокусі конгресу – питання безпеки для наших громад та регіонів, соціального захисту населення, відновлення енергетичної інфраструктури.
«Такий конгрес є форумом, на якому представники місцевих і регіональних влад обговорюють та формують спільну позицію щодо шляхів розв'язання нагальних проблем», – розповідає пані Валерія.
За її словами, на порядку денному конгресу були порушені такі питання опалювального сезону 2023-2024 років. Зокрема, мова йшла про стабільну роботу систем життєзабезпечення наших громад і об’єктів критичної енергетичної інфраструктури в осінньо-зимовий період.

 

2023 08 01 grom1


«Прийдешня зима може стати важчою за попередню, адже в нашій країні зберігаються виклики, як безпекові, так і інфраструктурні. Війна триває та у будь-який час ворог може намагатися завдати чергової шкоди критичній інфраструктурі країни», – наголошує пані Валерія.
Вона каже, що на конгресі говорили і про міжнародну політику нашої держави. Зокрема, це прогрес у виконанні рекомендацій Європейської комісії для початку переговорів про вступ до ЄС, міжнародні гарантії безпеки для України та роль місцевого самоврядування у просуванні наративу української перемоги у світі. Членів Конгресу поінформували про нинішні кроки України на міжнародному рівні й на шляху європейської та євроатлантичної інтеграції.
Водночас піднімалося й питання про використання державного та місцевого бюджетів. Кожен представник центральної та місцевої влади має чітко окреслити пріоритети й закріпити позицію про важливе, ефективне та вмотивоване викликами воєнного стану - використання бюджетних коштів.
«Проблем і викликів багато, і ми маємо долати їх спільно, усією країною за підтримки всього світу. Важливо зберігати нашу єдність. На жаль, щодня ми втрачаємо на війні рідних людей. Але нам потрібно думати про те, як ми будемо разом відновлювати нашу державу, продовжувати допомагати військовим та цивільним, повертати життя на звільнені території. А це можливо тільки тоді, коли ми єдині», – підсумовує голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про Зеленського, Федорова і Сирського

 

 

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
З міського бюджету Сміли підтримують поранених захисників, онкохворих та родини полеглих

17 липня 2026, 13:32

2026 07 16 zasВідбулося засідання комісії з надання матеріальної допомоги. 


Цікаво
Ціни на продукти в Україні: яйця дешевшають, хліб може подорожчати

16 липня 2026, 17:44

У червні в Україні подешевшали яйця, картопля, капуста та низка інших продуктів. Водночас експерти прогнозують подорожчання хліба, а деякі сезонні овочі досі коштують дорожче, ніж торік.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».