Політика
- Деталі
-
Політика
-
06 березня 2017, 16:16
Акція протесту проти міської влади відбулася сьогодні під стінами Будинку рад.
Принаймні дві сотні людей взяли участь у мітингу, організованому кількома громадськими організаціями.
Представники громади й депутати-опозиціонери зайшли до кабінету нинішнього очільника Сміли Віктора Федоренка та запропонували йому виступити перед людьми.
Керівник міста вийшов до громади та спробував пояснити ситуацію, що склалася наразі в Смілі.
Однак його не захотіли слухати. Протестуючі вимагали відставки пана Федоренка та всієї його владної команди.
Перед учасники акції виступили відомі громадські активісти Анатолій Терещенко, Віктор Овчаренко та інші, а також опозиційно налаштовані депутати міської ради.
Після двох із половиною годин емоційного напруження, криків і звинувачень учасники мітингу розійшлися. Але залишили військовий намет із хлопцями в камуфляжі, які й чергуватимуть під стінами міськвиконкому цілодобово.
Питання переобрання секретаря міської ради Віктора Федоренка розглядатиметься на завтрашній позачерговій сесії міської ради.
Вадим НІКІТІН