Політика
- Деталі
-
Політика
-
12 травня 2016, 17:51
Таке несподіване й далеко не риторичне питання виніс на широкий загал громадськості депутат Смілянської міської ради Володимир Бердецький. Свою точку зору він оприлюднив у травневому номері газети «Комітет Народного Контролю».
Пана Бердецького, перш за все, обурюють дії багатьох депутатів міськради, направлені проти «відставленого» міського голови Сміли Олексія Цибка.
«Що ж діється у владі міста, коли міськрада веде боротьбу проти мера і оплачує позови в суді з бюджету міста», – запитує Володимир Бердецький.
На його думку, наразі назріло питання перевиборів депутатів міської ради.
Утім, таке радикальне вирішення «владної проблеми» не підтримує переважна більшість народних обранців у смілянському «парламенті».
– Нинішня міська рада консолідована, як ніколи. І активно працює на благо смілян. Навіть без мера... Ремонтуються дороги, вчасно виплачується зарплата бюджетникам, вирішуються поточні проблеми. То навіщо тоді перевибори? Нам є куди витрачати кошти міського бюджету, – роз'яснює ситуацію один із депутатів.
Вадим НІКІТІН