Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

25 лютого 2021, 08:30

 

 

710 60 без адреси

 

Політика

Валентина ДАЛІБОЖАК

 

депутат міської ради


Про скорочення штатів і ефективну роботу

 

- Наша фракція виступає за економію бюджетних коштів, тому у міськвиконкомі необхідно провести скорочення кількості посад. Особливо нас зацікавила така посада, як радник міського голови. Треба навести з цим порядок.
Стосовно надання якісних послуг. У освітній галузі продовжуються реформи. У зв’язку з цим до управління освіти пропонують приєднати відділ культури. Ми вважаємо це недоцільним. Культура повинна бути і фінансуватися окремо, а освіта – окремо.
Також у нас є ще одне цікаве управління - управління житлово-комунального господарства. Воно має окремого начальника, окремого заступника, наповнений штат. Тож чекаємо, щоб побачити успіхи у роботі цього управління. До його підпорядкування входить відділ благоустрою і екології. Мене дуже хвилюють питання з екології міста. Тому є дуже багато претензій до роботи цього відділу. Кількість інспекторів з екології скорочують, а проблем з екології все більше…
(із виступу на сесії міської ради 27.01.2021р.).

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Анна Федьорко

 

Про донорство

 

 

Олександр ЛИСЕНКО

 

Про проблеми міської влади і розвиток міста 

Олександр КОВАЛЕНКО

 

Про реформування та скарги на діяльність «Укрпошти»  

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Олександр Скічко-новий голова ОДА

01 лютого 2021, 10:26

2021 02 01 Skoshko

Президент України Володимир Зеленський призначив новим головою обласної державної адміністрації Олександра Олександровича Скічка.


Економіка
Міська влада хоче повернути у Смілу платників податків, які перереєструвалися в інших містах

24 лютого 2021, 10:30

2021 02 23 platnuk

Велика проблема наповнення міського бюджету у нашому місті полягає ще й у тому, що багато установ і організацій, які працюють на території Сміли, юридично перереєструвалися в інші міста.


Суспільство
Цього року на розвиток футболу у Смілі передбачено 400 тисяч гривень

25 лютого 2021, 17:27

2021 02 25 futbolДнями відбулося розширене засідання Федерації футболу міста Сміла. Заслухували звіти тренерів про підсумки футбольного сезону-2020 та обговорювали розвиток цього напрямку спорту у нинішньому році.


Цікаво
Батьки і освітяни, не поширюйте цей фейк

25 лютого 2021, 18:27

2021 02 25 feuk

Щоб фейк став популярним треба, щоб люди повірили, що інформація важлива і почали нею ділитися. Є кілька "безпрограшних" гачків. Один із них - діти і смерть. Непахане поле для фейків та маніпуляцій.


Афіша
Починається великий волейбольний турнір «Патріоти Смілянщини – рідній Україні»

25 лютого 2021, 10:28

Цієї суботи у Смілі розпочинається турнір з волейболу серед дорослих аматорських команд «Патріоти Смілянщини – рідній Україні».