Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Політика

Сергій Рудик

Ryduk

 

народний депутат України


Про проект реконструкції очисних споруд КП "ВодГео"


У прямому ефірі на Прямому незлим тихим словом згадав місцеве самоврядування в центровому місті 198-го виборчого округу- Смілі, де вже 5 місяців не знайдуть порозуміння між собою міський голова та депутатський корпус.
25 спроб провести сесію міської ради, щоби виділити місцевим лікарям заробітну плату, завершуються нічим.
Через це не вирішуються не лише проблеми медичної галузі, що дуже актуально в нинішній непростий короновірусний час, а й інші злободенні питання. А таких накопичилося немало. Це і забезпечення людей безкоштовними медикаментами, і підготовка дитячих закладів до роботи в умовах пандемії, і підготовка до опалювального періоду, і багато багато іншого.
Одним з таких дуже проблемних питань була і залишається робота Смілянського КП "ВодГео", через неефективну роботу якого рівень забруднення води в річці Тясмин, просто зашкалює.
Що тільки не робили за останні роки керівники міста і водоканалу, щоби зрушити ситуацію з мертвої точки. Але факт залишається фактом: станом на сьогодні Сміла чи не єдине місто обласного значення Черкаської області, яке навіть немає проекту реконструкції очисних споруд, я вже не кажу про власне саму їх реконструкцію.
Аби допомогти міському комунальному підприємству налагодити нормальну роботу своїх очисних споруд, депутат Черкаської обласної ради від Сміли, а за сумісництвом- моя помічниця, Валентина Далібожак «вибила» з обласного бюджету на виготовлення цього самого проекту понад мільйон гривень. Та от нова незадача– в ОДА не передбачили в проекті виконання інженерно-геологічних вишукувань та проведення інженерно-геодезичних робіт із розроблення топогеодезичної основи. А без них будь-яке проектування є неможливим!
Смілянське КП «ВодГео» в такому фінансовому стані, що не може самостійно оплатити ці роботи. Це факт. Хоча тариф на водопостачання і водовідведення у Смілі один з найвищих в Україні. Та й сума, яка необхідна для виконання цієї роботи, зі слів міського голови немаленька- 360 тис. грн, які з його ж слів можна було б виділити з того ж міського бюджету. Але сесії, як я вже сказав, не проводяться з квітня місяця, а отже розраховувати на це наразі немає жодного сенсу.
Тоді я вирішив, що допоможу місту і оплачу ці види робіт з власної кишені. Було підібрано кваліфікованих виконавців робіт, які, за дивним збігом обставин, маючи на руках всі необхідні ліцензії і сертифікати, виявились значно скромнішими в оцінці вартості своєї роботи, ніж ті, що пропонувались міською владою. Але це тема окремої історії.
З огляду на це, я висунув одну- єдину вимогу: для проведення геодезичних та геологічних робіт та оплати їх власними коштами, необхідно підписати трьохсторонню угоду між замовником - в нашому випадку це департамент капбудівництва ОДА, виконавцем робіт та мною, як меценатом.
З моменту моєї останньої розмови з цього приводу з нині вже екс-головою ОДА Романом Боднарем вже пройшло більше місяця, керівництвом департаменту- майже два. Аж поки сьогодні, а точніше щойно, департамент капбудівництва на нараді в обласній адміністрації не дав «зелене» світло цій тристоронній угоді.
Наразі дякую новопризначеному голові ОДА Сергію Сергійчуку за розуміння ситуації, новопризначеному керівнику КП «ВодГео» Олегу Черненку за експертну підтримку і, звичайно ж, головному ідеологу проекту- Валентині Далібожак, за цілеспрямованість у відстоюванні інтересів Смілянської громади. Зі свого боку, запевняю- як тільки юристи погодять текст цієї тристоронньої угоди, і всі сторони її підпишуть, кошти на виконання цих робіт поступлять на рахунки виконавців в 3-денний термін.

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

Чому я йду в депутати? 

 

Світлана ЦЬОМА

 

Про цілі, які ставлю перед собою, як кандидат у депутати 

Юрій БУГАЙОВ

 

Про те, що набридло бути спостерігачем руйнації Сміли 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Вдень стовпчик термометра навряд чи перевищить 5-10º тепла

20 жовтня 2020, 08:25

2020 10 20 pogoda

Минула перша половина календарної осені 2020, яка в цьому році всіх радувала небувалим теплом.


Цікаво
Будинок в обмін на шпильку для волосся

16 жовтня 2020, 18:26

2020 10 05 spulka

Дівчина із Сан-Франциско на шляху до своєї мети.


Афіша
Цього тижня у Смілі відбудеться кілька змагань з футболу

13 жовтня 2020, 09:21

2020 10 12 fytboll

14 жовтня о 15.00 відбудеться 11 тур Першості Черкаської області з футболу серед аматорських команд І ліги на стадіоні "Авангард".