Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

перший заступник голови Черкаської ОДА


Про соціальну відповідальність і розвиток громад


- Розвиток сільських громад – це проблема не лише влади, це також проблема місцевого бізнесу і самого населення. Суть децентралізації у тому – що всі відповідають за свої дії, всі вкладаються для добробуту громади... Немає жодного господарства, жодного фермера, який не міг би заплатити 10% орендної плати за землю... Агробізнес – прибутковий, тож не треба нарікати, що у них немає грошей... Якщо хтось не хоче платити більшу оренду, треба до нього приїхати і переміряти землю, порахувати урожайність, подивитись, як він господарює.
Жителі теж повинні тиснути на владу і бізнес та дбати, щоб у їхніх селах не закривались дитсадки і школи, щоб ремонтувались дороги, щоб був розвиток. Якщо всі мовчатимуть і працюватимуть не чесно, то так і житимемо у руїні...

 

Із виступу на робочій нараді у Смілі 15.08.2019р.

scroll back to top

Коментарі  

Полиграф
+2 #1 Полиграф 16.08.2019, 15:08
Правильно ты говоришь, Тарасику )) Бизнес бандитский ворочает огромными деньгами, на людей им плевать и делиться никто не собирается ) Но для того, чтобы такого не было, нужно менять систему гос. управления, с таким подходом мы будем только глубже зарываться в ж... )) А центральная власть пусть тоже не пытается умывать руки путём децентрализации, рано или поздно это вылезет вам боком :)
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Зоя КАЗАНЖИ

Про те, що на дорогах України щодня гинуть у середньому 9 людей, ще близько 87 отримують травми

 

Валерія ЯНЕНКО

Про те, що безбарʼєрність починається з простих речей

 

Олена ЗВАРИЧ

Zvarich

 

 

Про дітей і війну

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Внутрішній туризм приніс бюджетам Черкащини понад 4 млн гривень

16 липня 2026, 09:25

2026 07 16 zbirЗа підсумками першого півріччя 2026 року місцеві бюджети Черкаської області отримали 4,2 мільйона гривень туристичного збору. Це на 1,2 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.


Суспільство
«Черкаські Козаки» — чемпіони всеукраїнського «Турніру Захисників»

16 липня 2026, 15:35

2026 07 16 turnКоманда «Черкаські Козаки» здобула головний трофей та звання чемпіона України на всеукраїнському футбольному «Турнірі Захисників», який проходив у Чернівцях серед учасників бойових дій, ветеранів війни та діючих військовослужбовців.


Цікаво
Банкнота 2 000 гривень: навіщо її вводять та коли надійде в обіг

15 липня 2026, 17:36

Уже восени в Україні з'явиться нова банкнота номіналом 2 000 гривень. Це перше поповнення банкнотного ряду за останні сім років. Чому Національний банк ухвалив таке рішення та як виглядатиме купюра


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».