Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Політика

Віктор Федоренко

Федоренко3x4

 

секретар міської ради

 

Про те, де взяти три мільйони гривень, і невдалу сесію міської ради


- Я не знаю, як ще пояснювати людям… Минулої зими Сміла була у скрутному становищі – у боргах, без тепла, ніхто не хотів співпрацювати з нашим містом і продавати нам газ. Попередня владна команда «накерувала» за 1,5 місяці розбаланс по газу у розмірі 65 млн грн. Моя команда домоглась найдешевшої ціни на газ для населення – по 7,800. Ми добилися реструктуризації минулого боргу, погасили поточні борги КП «Смілакомунтеплоенерго», ведемо переговори про отримання 37 млн грн від держави безповоротної допомоги для міста, будемо судитись, щоб відмінити всі борги, які нав’язали нашому місту…
Але щоб отримати номінацію на газ і вчасно розпочати цей опалювальний сезон, нам треба внести три мільйони гривень передоплати. Ці гроші є. Їх можна взяти із спів фінансування ремонту вулиці Соборної біля бази Шапіровського. Все одно 2 місяці проходитимуть тендери, ці гроші просто лежатимуть на рахунку. А так ми їх використаємо, щоб забезпечити місто теплом, а потім повернено за рахунок перевиконання бюджету.
А якщо ми не внесемо до 5 серпня ці 3 млн грн – Сміла втратить усі домовленості з НАК Нафтогазом, втратить найдешевшу в Україні ціну на газ!
Проте опозиція не підтримує наші рішення, депутати не ходять не сесію, не голосують, не ухвалюють важливі рішення... Вони знищують наше місто…

scroll back to top

Коментарі  

Марко Хмиз
+1 #2 Марко Хмиз 06.08.2019, 16:08
Цитую Геннадій:
Псц, дорога вже повинна була бути зроблена, дотягнемо до жовтня, чекаємо дощів? Не буде ні дороги ні тепла, ні газу.
Тобі тобі що було сказано зробити? Мужик ти чи баба?


Ваш рецепт, пане мудрагелю!
Цитата
Геннадій
+14 #1 Геннадій 02.08.2019, 15:20
Псц, дорога вже повинна була бути зроблена, дотягнемо до жовтня, чекаємо дощів? Не буде ні дороги ні тепла, ні газу.
Тобі тобі що було сказано зробити? Мужик ти чи баба?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Суд вимагає продовжити встановлювати результати виборів у 198 ВО

19 серпня 2019, 12:23

 2019 08 08 OVK

Попри те, що 5-го серпня ЦВК визнало само висуванця Сергія Рудика обраним від 198-го округу народним депутатом України, Верховний суд визнав протиправним і скасував протокол ЦВК про результати виборів на 198-мому окрузі, зобов'язавши ЦВК "продовжити дії щодо встановлення результатів виборів".


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
Водій вдарив поліцейського під час оформлення ДТП

19 серпня 2019, 14:35

2019 08 16 ydar1

Під час оформлення дорожньо-транспортної пригоди розлючений водій накинувся на поліцейського і вдарив того кулаком у обличчя.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір