Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

У 2017 році на харчування учнів району витрачено 950 тис. грн

У навчальних закладах району вчиться 2 176 учнів. У 24 закладах загальної середньої освіти району працюють харчоблоки. Оплата праці кухарів та кухонних працівників здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.
Відповідно до рішення сесії районної ради безкоштовним харчуванням охоплені учні 1-4 класів, діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки. А з 2014 року і діти з сімей внутрішньо-переміщених осіб та діти учасників бойових дій в АТО.
Для учнів 5-11класів організоване гаряче харчування а батьківську плату.
На організацію харчування учнів витрачено коштів місцевого бюджету:
2013 рік - 614 тис.грн;
2014 рік – 673тис.грн;
2015 рік – 645 тис.грн;
2016 рік – 961 тис.грн;
2017 рік – 955тис.грн.
Учні 1-4 класів отримують безоплатне харчування із розрахунку 6,50 грн щодня. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки із розрахунку за віковими групами: 6-12 років - 11 грн; від 12 років і старші – 12,50 грн.
У 2017 році виділено кошти для харчування категорійних дітей у дитячих таборах. Там їжа повинна була б бути кращою, бо рішенням районної ради їм виділили 197 тис.грн з розрахунку 12,92 грн на кожну дитину в день. Для забезпечення виконання норм харчування залучено субвенції сільських рад – 178 тис. грн, спонсорські кошти - 51600грн, батьківські кошти – 1623 грн.
Ці дані взяті із Програми розвитку освіти Смілянського району на 2013-2017 роки, яку ухвалили депутати районної ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Після річної перерви у Моринцях знову відбувся «Ше.fest»: як пройшов фестиваль

18 серпня 2026, 14:33

2026 08 18 sheУ селі Моринці Звенигородського району відбувся благочинний фестиваль «Ше.fest».


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.