Політика
- Деталі
-
Суспільство
-
03 червня 2026, 15:27
На автодорозі Н-16 сталася дорожньо-транспортна пригода — водій не впорався з керуванням на повороті, автомобіль виїхав на узбіччя та перекинувся у кювет. Чотири пасажири зазнали травм різного ступеня тяжкості.
Як розповідають в обласній поліції, вранці 2 червня в адміністративних межах села Деньги Золотоніського району сталася ДТП. За попередніми даними, 32-річний водій автомобіля Volkswagen Passat, проїжджаючи заокруглену ділянку траси, не впорався з керуванням, внаслідок чого транспортний засіб виїхав на праве узбіччя та перекинувся у кювет.

«Постраждали четверо пасажирів: 30 та 20-річні жінки, 7-річна дівчинка та 24-річний чоловік. Жінок та дитину госпіталізували до лікарні. Чоловік, після того як його оглянули медики, від госпіталізації відмовився. 32-річний водій не постраждав», - кажуть правоохоронці.
Поліцейські вилучили автомобіль та направили на майданчик тимчасового зберігання транспортних засобів.
За фактом ДТП слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами.
Досудове розслідування триває.