Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Ключовими на сесії райради стали зміни до бюджету на 2026 рік

Днями у нашому районі пройшла позачергова 37-ма сесія Черкаської районної ради VIII скликання. І ключовими питаннями на ній були зміни до бюджету на 2026 рік.
Як розповідає Олександр Василенко, голова Черкаської районної ради, усі питання попередньо були детально та фахово опрацьовані на засіданнях постійних комісій, що дозволило винести в сесійну залу вже узгоджені, виважені та підготовлені рішення.

 


«У ході сесії розглянули комплекс питань, що охоплюють ключові напрями діяльності районної ради. Зокрема, йшлося про бюджетну політику, підтримку комунальної сфери, ефективне управління майном спільної власності територіальних громад, забезпечення роботи судової системи, а також організаційні аспекти діяльності ради», - говорить пан Олександр.
Окремо, уточнює він, було прийнято рішення щодо передачі матеріально-технічних засобів для потреб військових підрозділів, а також підтримано ініціативи, спрямовані на впорядкування процесів військового обліку та призову.
«Ключовими на цій сесії стали зміни до районного бюджету на 2026 рік. У межах перерозподілу фінансового ресурсу спрямовано кошти на підтримку військових частин Збройних Сил України: Третього армійського корпусу, 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка, 111-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, 81-ї окремої аеромобільної Слобожанської бригади ДШВ ЗСУ та підрозділу Національної гвардії України», наголошує Олександр Василенко.
І додає, це системні та відповідальні рішення, які мають практичне значення і спрямовані на посилення спроможностей тих, хто сьогодні виконує надзвичайно важливі завдання.
«Загалом сесія пройшла у конструктивній, робочій атмосфері, з чітким розумінням пріоритетів та відповідальності за прийняті рішення. Дякую депутатському корпусу за злагоджену роботу, професійність та виважений підхід до ухвалення рішень», - підсумовує голова черкаської районної ради Олександр Василенко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
На Черкащині судитимуть двох посадовців, які допомогли військовозобов’язаному виїхати за кордон

15 серпня 2026, 12:13

2026 08 15 kordonНа Черкащині перед судом постануть двоє посадовців органу місцевого самоврядування, яких обвинувачують у сприянні незаконному переправленню військовозобов’язаного через державний кордон України.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.