Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Без опалення і з перебоями світла. Як Сміла реагує на кризу в мікрорайоні РПЗ

 

 

 

У зв’язку з суттєвим похолоданням, критичною ситуацією з електропостачанням та відсутністю централізованого опалення в окремих будинках 49 мікрорайону (РПЗ) на базі навчального закладу цього мікрорайону відкрито Пункт незламності.

Про це повідомили на сайті Смілянської міської ради.
Уточнили , що пункт працює для мешканців, які потребують тепла, підзарядки засобів зв’язку та базових умов перебування.
Соціально незахищені мешканці можуть звертатися до голів ОСББ для організації надання необхідних соціальних послуг. (Зібрати списки людей і передати у виконком).
Зазначили, що міська влада вживає всіх можливих заходів для врегулювання ситуації.
Трохи згодом, ввечері 29 січня, міський голова Сміли повідомив мешканців будинків № 49 та № 51 по вулиці Пасхаліна в мікрорайоні РПЗ, що у співпраці з енергетиками всі можливі на цей момент роботи виконані. Сергій Ананко наголосив: фахівці відпрацювали ситуацію в межах наявних технічних можливостей та поточних умов роботи енергосистеми.
"Разом із цим прошу мешканців поставитися до ситуації відповідально та не перевантажувати електромережі. Одночасне використання електроопалення та кількох енергоємних приладів створює пікове навантаження, що призводить до аварій і повторних відключень. Стабільність електропостачання сьогодні залежить не лише від роботи енергетиків, а й від свідомого споживання кожного. Ми працюємо в умовах війни та обмежених ресурсів. Прошу розуміння і відповідальності."- звернувся до смілян міський голова.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.