Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Атлантика набирає обертів : Черкащина переходить у хмарну та вітряну погоду з майже щоденними опадами

 

 

Ми ще не перезимували і найскладніший у погодному відношенні сезон триває. У найближчі кілька днів атмосфера це намагатиметься підтвердити.
Як розповідає головний синоптик області Віталій Постригань, наразі у нашому регіоні посилився вплив активних атлантичних циклонів. Заряджені теплом і вологою Гольфстріму вихори з атмосферними фронтами зумовили на Черкащині сніг, мокрий сніг з переходом в крижаний дощ та дощ. Отож сніговий покрив суттєво зменшився, місцями зійшов повністю.
Звісно, наголошує пан Віталій, за такого міксу опадів на охолоджену землю посиляться ожеледні явища. Температурний фон поступово підвищиться: вночі 0-5° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла. Комфортною таку погоду буде важко назвати: посилений вітер та підвищена вологість повітря значно посилюватимуть відчуття холоду. А ковзанка на дорогах і тротуарах ускладнюватиме рух транспорту і пішоходів. Дорожним і комунальним службам доведеться посилено працювати.
«Водночас на водних об’єктах області, внаслідок хвилі тепла, очікуємо послаблення льодових явищ. Вкотре наголошуємо виходити на лід вкрай небезпечно», - зазначає Віталій Постригань.
Він каже, що за попередніми прогностичними розрахунками, Черкащина на найближчий робочий тиждень переходить в одноманітну, хмарну та вітряну погоду з майже щоденними опадами.
«Наскільки довгим буде панування Атлантики - питання відкрите. Якщо наприкінці тижня ослабне циклонічна активність над північчю Європи, арктичний холод може знову повернутися на Черкащину. Але зважайте, що до весни ще 5 понеділків», - підсумовує Віталій Постригань.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.