Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Енергетики назвали головну причину збільшення відключень електрики

 

 

Головною причиною застосування графіків відключення є постійні масовані ракетні та дронові атаки ворога на енергосистему України.
Як інформують в «Черкасиобленерго», через цілеспрямоване знищення енергетичної інфраструктури зростає навантаження на мережі, пошкоджуються лінії електропередачі та генеруюче обладнання, що змушує енергетиків оперативно вводити обмеження.
«Причинами збільшення кількості черг, які необхідно застосовувати, є масовані ракетні та дронові атаки, особливо під час проходження вечірнього та ранкового максимумів споживання. У ці періоди енергосистема працює на межі можливостей, а через обстріли відбуваються відключення ліній електропередачі та генеруючого обладнання. Відповідно, потреба у збільшенні обсягів відключень суттєво зростає, − пояснює заступник начальника центральної диспетчерської служби по роботі з персоналом АТ «Черкасиобленерго» Дмитро Чорнобривець.
За його словами, увесь адміністративний, оперативно-виробничий і технічний персонал докладає максимум зусиль, щоб забезпечити споживачів надійним розподілом електроенергії та мінімізувати тривалість відсутності електроживлення під час дії графіків погодинних відключень.
«Ми також прагнемо максимально дотримуватися встановлених графіків, щоб час увімкнення ліній відповідав зазначеному на сайті товариства», − говорить пан Дмитро і сподівається на розуміння та підтримку споживачів та просить, за можливості, утримуватися від використання найбільш енергоємних побутових приладів у періоди пікових навантажень.
«Отож кожен із нас може допомогти енергосистемі працювати стабільніше, - підсумовує Дмитро Чорнобривець.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.