Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Україна розвиватиме ШІ до 2030 року – презентували драфт стратегії

 

 

Представили першу версію Стратегії розвитку штучного інтелекту України до 2030 року на WINWIN Summit.
Як повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації, це покроковий план, як за допомогою ШІ покращити державне управління, освіту, оборону, медицину та інші сфери життя в Україні.
Бачення презентували Chief AI Officer Мінцифри Данило Цьвок та радник міністра з питань ШІ Луукас Ільвес. Місія України − увійти до топ-3 країн світу за рівнем розвитку та впровадження ШІ до 2030 року. Стратегія описує, які сфери потрібно розвивати, щоб на максимум використати потенціал ШІ для покращення життя в Україні.
У фокусі практично використовувати ШІ для розв’язання проблем громадян і держави: державні сервіси з ШІ, оборонний, допомога бізнесам в інтеграції ШІ, трансформація освіти, покращення медицини й агросектору для економічного посилення цих ринків, зробити ШІ якісним та доступним для держави й бізнесу: залучення міжнародних інновацій для побудови власних ШІ-моделей в Україні, побудувати інфраструктуру, підготувати державні дані для використання штучним інтелектом, збільшити кількість ШІ-фахівців тощо.
«Скоро презентуємо доопрацьоване бачення публічно та запустимо громадські обговорення, щоб українці поділилися своєю думкою щодо стратегії розвитку ШІ в державі», − наголошують у Міністерстві цифрової трансформації.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.