Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Пиріг Незалежності від Сміли: символ рідної землі та краси

 

 

Смілянська територіальна громада привітала всіх з Днем Незалежності патріотичним тематичним роликом. Його розмістили на сторінці Смілянської міськради.

Наголосили, наш край долучився до національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» та смачної ініціативи «Пиріг Незалежності». Цей проєкт має задум показати, що українська душа — щедра, багата й незламна.

 


"Черкащина здавна славиться вишневими садами, тому й наш пиріг — вишневий. Саме ці сади оспівував Тарас Шевченко, коли змальовував красу Черкащини. Для нас вишня — символ рідної землі та дівочої краси."- зазначила у ролику Ольга Михальченко, директор Смілянської музичної школи №2. Саме учениці і викладачі цього закдаду стали головними дійовими особами у патріотичному ролику.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Викрили наркоугруповання, яке вирощувало та збувало канабіс

17 серпня 2026, 16:29

2026 08 17 kanabisВ області правоохоронці затримали організовану групу, учасники якої вирощували коноплю та збували наркотики. У складі угруповання — троє жителів області віком від 42 до 71 року.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.