Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

В області пройшов форум «Хлібна індустрія – 2025»

На Черкащині відбувся форум «Хлібна індустрія – 2025». Головна подія на українському ринку хлібопродуктів, понад 220 учасників.
Як повідомляють в ОВА, провідні виробники хліба та хлібобулочних виробів, інвестори, фахівці харчової промисловості, ритейлу та дистрибуції, науковці та представники влади обмінювалися досвідом та ділилися напрацюваннями в галузі.

 


Заступник начальника ОВА Олександр Турченяк під час виступу зауважив, що Черкащина входить у десятку областей за посівними площами зернових культур в Україні.
«Діяльність хлібної індустрії як галузі становить основу харчової безпеки та є складником соціальних гарантій, – зазначив посадовець. – Господарювання в цій сфері є надзвичайно складним організаційним процесом та ризиковим через енергозабезпечення. Також ця галузь потребує розв’язання інших питань, які пов’язані, наприклад, з безпекою, логістикою тощо. Тому важливо працювати в синергії нам, як владі, так і виробникам».
На конференції учасники обговорили актуальні теми, зокрема, основні проблеми макроекономіки в агропромисловому секторі, стан та перспективи хлібної індустрії України, партнерство ритейлу та дистриб’юторів та інше. Водночас представили можливості, які надає держава для розвитку бізнесу. Передовсім через платформу «Зроблено в Україні».
Окремо на форумі діяла виставка обладнання для переробки зерна, виробництва борошна, хлібобулочних виробів, фасування, упаковки та інше.
Захід пройшов за підтримки Міністерства економіки та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
Після річної перерви у Моринцях знову відбувся «Ше.fest»: як пройшов фестиваль

18 серпня 2026, 14:33

2026 08 18 sheУ селі Моринці Звенигородського району відбувся благочинний фестиваль «Ше.fest».


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.