Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

В обласному кардіоцентрі провели трансплантацію серця за новою методикою

Нещодавно в обласному кардіологічному центрі відбулася ще одна трансплантація серця. Реципієнт, що отримав серце, молода людина, йому всього 38 років.
Про це повідомляє Олег Журба, завідувач серцево-судинної хірургії Черкаського рдіоцентру, обласний кардіохірург.

 


За його словами, трансплантація була виконана за методикою клініки «Vanderbilt Heart Transplant Center» Nashville, Tennessee.
«Новітній досвід презервації серця ми перейняли від колег зі США, під час минулорічного візиту до клініки Vanderbilt University Medical Center. Лікарі клініки з Нешвілу побили світовий рекорд з трансплантації серця в 2024 році, виконавши 174 втручання. Впровадження нами цієї технології дало хороший результат – донорське серце одразу запрацювало відмінно», – говорить пан Олег.
Зараз, уточнює він, пацієнт почувається добре, він перебуває на відновленні в кардіоцентрі.
«Дякую рідним донора, завдяки згоді яких ще один черкащанин отримав шанс на нове життя! Дякую всім членам нашої команди за злагоджену роботу: хірургам, анестезіологам, медичним сестрам», – підсумовує Олег Журба.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.