Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Чоловік викрав «Lexus», по дорозі розбив дві машини і в'їхав у паркан

 

 

Поліцейські затримали чоловіка, який викрав авто та скоїв ДТП.
Як повідомляютьв обласній поліції, 46-річний житель Золотоніщини викрав автомобіль свого роботодавця, розбив дві машини на дорозі та в'їхав у паркан приватного двору. «Інцидент трапився вчора у Золотоноші. До поліції звернувся 30-річний підприємець із заявою про незаконне заволодіння автомобілем «Lexus GX460». За його словами, машину він залишив у дворі підприємства, а його працівник, скористався відсутністю власника, сів за кермо та поїхав у невідомому напрямку», – розповідають правоохоронці.
Далі з'ясувалося, що після викрадення авто чоловік скоїв ДТП з двома транспортними засобами, один з яких перекинувся на дорозі. Потім, не впоравшись з керуванням, правопорушник в'їхав у паркан приватного будинку. Постраждалих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди немає.

 

 


На місці події працювала слідчо-оперативна група Золотоніського районного відділу поліції. Під час спілкування з 46-річним чоловіком поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння та проходити огляд у встановленому законом порядку, він відмовився.
Правопорушника поліцейські затримали в порядку статті 208 КПК України.
Слідчі за процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру у незаконному заволодінні транспортним засобом, ч. 3 ст. 289 КК України. Нині вирішується питання про обрання підозрюваному міри запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.
Також поліцейські склали два адміністративні протоколи за ч. 1 ст. 130 (керування транспортним засобом особою в стані сп‘яніння), ст. 124 (порушення правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів) та винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (керування без відповідних документів) КУпАП.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Пенсіонерам нарахують додаткові 1200 грн щомісяця: хто отримає підвищення вже у вересні

17 серпня 2026, 15:21

Пенсіонери, які мають право на спеціальні надбавки або понаднормовий страховий стаж, уже у вересні отримають підвищені виплати. Держава нарахує щомісячну доплату у розмірі 1200 гривень, і це стане частиною планового коригування пенсій, спрямованого на підтримку людей із низькими доходами в умовах зростання витрат.


Суспільство
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

18 серпня 2026, 17:25

2026 08 18 pakУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”.


Цікаво
Церква святих апостолів Петра і Павла - духовне серце Східниці

17 серпня 2026, 17:34

2026 08 17 shidnЦерква святих апостолів Петра і Павла — це не просто архітектурна перлина Східниці на Львівщині, це її жива душа, яка крізь століття оберігає спокій карпатського краю. Хоча сучасні мури храму звели на зорі XX століття, історія цього намоленого місця сягає набагато глибше у віки.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.