Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Чому в Малій Яблунівці асфальтують дороги вибірково?

Ми вже писали, як нещодавно керманичі Сміли та деякі депутати відвідали Малу Яблунівку, де заасфальтували ділянку дороги від автобусної зупинки й до місцевого продуктового магазину. Також підрядники зробили там кілька десятків метрів тротуару.
На це міська влада спрямувала майже 200 тисяч гривень.
Секретар міської ради Віктор Федоренко хвалить депутата Романа Хоменка за те, що той активно опікується проблемами свого округу й допомагає їх вирішувати – зокрема, й асфальтувати дороги.
Віктор Антонович вважає, що бюджетні кошти витрачені недаремно.

 

2017 05 03 ябл1   2017 05 03 ябл2

 

2017 05 03 ябл3   2017 05 03 ябл4


Однак зовсім по іншому думають багато жителів Малої Яблунівки. Вони не проти асфальтування вулиць, але обурюються – чому ремонтують дорогу саме поблизу магазину, що належить підприємцю Олегу Трушкевичу.
– Тому що він друг пана Федоренка! І його радник, і член міськвиконкому. Рука руку миє… – пояснюють громадські активісти.
Разом із ними я побував там і на власні очі побачив, що дорогу відремонтували якісно. А тротуар взагалі чудовий.
Однак пан Трушкевич спростовує звинувачення активістів – мовляв, це вже не його магазин. Підприємець стверджує, що головне для нього не депутатський мандат, а реальна допомога жителям мікрорайону.
«У квітні 2016 року даний об’єкт згідно рішення суду перейшов у власність «Укрсиббанку» за несплату валютного кредиту. Неодноразово звертав вашу увагу на перевірку інформації, яку Вам коментують! При бажанні про діяльність колишнього депутата Трушкевича О.Ю., який і надалі займається проблемами даного мікрорайону, прошу дізнаватись у мешканців Малої Яблунівки. І без мандату можна робити добрі справи!» – написав у Фейсбуці пан Трушкевич.
Я йому повірив, але дуже здивувався, коли слова підприємця заперечили його ж працівники. Того дня вони висаджували квіти на тротуарній клумбі.
На моє запитання: «Чий це магазин?» вони дружно відповіли:
– Олега Юрійовича Трушкевича!
Цей факт підтвердили і мешканці навколишніх будинків, які постійно бачать підприємця, коли він завозить товар до магазину.

 

2017 05 03 ябл5


Ось і вимальовується неприглядна картина – вся Мала Яблунівка у вибоїнах, а заасфальтували лише шматок вулиці поблизу торгівельного закладу близького друга нинішнього керманича Сміли.
– То де справедливість? – запитують громадські активісти. – Спочатку заасфальтуйте дороги, де є автобусне сполучення, дороги до школи й клубу, а вже потім робіть для себе. А то відремонтували ліву частину вулиці, де магазин пана радника міського голови, а справа – розбита дорога до ветеринарної клініки, до клубу та школи… Для своїх асфальтують! Приїхало начальство, похизувалося на відеокамеру й поїхало. Комусь добре, а вся Яблунівка ходить і їздить страшними дорогами… А ще хочемо в Європу! І смішно, і душа болить…

 

2017 05 03 ябл6  2017 05 03 ябл7


Вадим НІКІТІН

На фото:
1. 2. 3. Ці дороги в Малій Яблунівці давно потребують негайного ремонту.
4. Вхід до школи було б непогано заасфальтувати.
5. Працівники магазину підтвердили, що його власником є пан Трушкевич.
6. Дорога до клубу та школи в страшному стані.
7. Дорогу до ветеринарної клініки «забули» відремонтувати.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.