Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Смілу знову завалюють сміттям

Як боротися зі стихійними сміттєзвалищами – це проблемне питання порушив на вчорашній нараді в міськвиконкомі директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко.
За його словами, не встигли прибрати сміття під час нещодавнього суботника, а вже на понеділок недобросовісні жителі встигли накидати купи сміття в різних місцях Сміли.
Дехто з учасників наради назвав таких людей «гоблінами», а дехто слушно зауважив, що недопрацьовує екологічна інспекція міськвиконкому.
Адже саме вона повинна проводити рейди та штрафувати порушників.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Юрій
+3 #2 Юрій 05.04.2017, 22:42
Шановні чиновники! Стихійне сміттєзвалище вже не перший місяць існує на вулиці Ротондівській перед магазином Барвінок. Комунальник його постійно прибирає, а "Гобліни" туди накидають сміття! ЦЕ ЦЕНТР МІСТА! ДЕ ЦІ ДОВБАНІ ЕКОЛОГИ??????? Чому як їздити по мікрорайонам міста та штрафувати людей за спалення сміття в них є і час і можливості, а в центрі міста зловити парочку таких порушників то чомусь не можуть. Шановний ВО Мера міста! Візьміть під особистий контроль виконання екологічними службами своїх повноважень! Це нікуди не годиться!!!
Цитата
євген
+3 #1 євген 05.04.2017, 20:58
до того часу поки Подзігун керує інспекцією не буде ні чистого міста ні рейдів...... з боку керівників комунальних підприємств йому пропонувався і бензин і автомобілі і працівники для охоплення більшої териоорії і толку..... йому як поганому танцору щось заважає.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.