Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Нове Богданове око не відрізнити від рідного

2017 02 24 богдУ черкаського школяра Богдана Волика, який минулого року врятував на Дніпрі від утоплення двох восьмирічних дівчаток, про що ми розповідали 19 грудня у інформації «Щаслива історія від святого Миколая» вчора був справді щасливий день.
Здійснилася його мрія. У Києві Богдану поставили один із найкращих у Європі протезів ока.
«У мене тепер усе добре. Я дуже радий і щасливий», –говорить «Сміла.UA» Богдан Волик.
«Він як вийшов від лікаря, то аж сяяв від щастя. Я ніколи його таким не бачила. Усміхався, казав мені, ура, подивися, яке око!», – додає бабуся хлопця Алла Чеховська, яка виховує його самотужки.
Вона каже, протез якісний, виготовлений за унікальною сучасною технологією і з добротного матеріалу, у якому є й силікон. Нове Богданове око не відрізнити від рідного.
«Про такий протез ми й мріяли. Адже його не треба зволожувати і за ним легко доглядати, що дуже важливо для Богдана», – наголошує Алла Василівна.
За її словами, протез ока Богдану поставив відомий латвійський лікар Валдіс Вальтерс, який вразив своєю професійністю, увагою, добротою.
«Дякуємо цьому лікарю, дякуємо спонсору, який оплатив протез та його встановлення, дякуємо всім добрим людям, журналістам, які допомагали та підтримували Богдана», – наголошує Алла Чеховська.
Тепер, каже вона, життя у Богдана кардинально міняється. Тож хлопець подумує відмовитися від індивідуального навчання, на яке він перейшов, коли в школі почали обзивати його «однооким піратом». Хоче розпочати ходити на уроки, як усі інші діти.
Взагалі після того, як Богдан Волик врятував з ополонки дівчат, він став відомий не лише у Черкасах. У нього з’явилося багато друзів. На його сторінку у соціальних мережах пишуть однолітки з інших міст України, в тому числі і дівчата. А ще підлітка пізнають на вулиці. І не забувають говорити, який він герой.
Вчора у Києві, каже бабуся хлопчика, коли вони поверталися з клініки на метро і Богдан фотографував поїзд, який зупинився на станції, машиніст його впізнав, вийшов і потиснув Богдану руку та сказав: «Ти молодець!».

Людмила ВАНІНА

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Через Черкащину курсують потяги, які увійшли до найпопулярніших напрямків серпня

15 серпня 2026, 13:09

2026 08 15 potyagПотяги сполученням Київ–Одеса та Київ–Дніпро, які курсують через Черкащину, були серед напрямків із найбільшим пасажиропотоком на початку серпня.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.