Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

«Наші сестри-милосердя роблять все, аби старість не була самотньою»

Оточити теплом доброти та домашнього затишку самотніх людей поважного віку, зігріти зранені болем серця, зрозуміти і допомогти – таке професійне кредо колективу відділення догляду вдома територіального центру соціального обслуговування.
Працює в ньому 44 соціальні робітники, які обслуговують 900 одиноких громадян похилого віку. Соціальним обслуговуванням охоплені всі села району.

 

2017 01 26 мил


– Старість буває різною, але наші сестри-милосердя роблять все, щоб вона не була самотньою, – говорить Галина Кравченко, директор територіального центру соціального обслуговування.
За її словами, всі соціальні робітники – жінки, в колективі лише один чоловік, який працює у селі Мельниківці. Адміністрація терцентру і профком приділяють особливу увагу покращенню умов роботи, проводять інструктажі з охорони праці та безпеки життя.
У 2016 році завдяки сільським радам, каже пані Галина, для соціальних робітників було закуплено 32 велосипеди, а з початком цього року працівниці отримали спецодяг – халати, рушники, рукавиці, миючі засоби.
–Надалі плануємо забезпечити їх сумками, взуттямта жилетами, щоб у холодну пору не мерзли, відвідуючи своїх підопічних, – веде далі Галина Кравченко.
Вона каже, що колектив терцентру підібрався дружний, згуртований, всі соціальні робітники за підсумками року отримали високу оцінку своєї роботи. Тому й адміністрація та профком прагне підтримати їх, допомогти і належним чином подбати про їхні умови праці.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
«Шлюб онлайн»: Уряд розширив можливості цифрової послуги

14 серпня 2026, 17:29

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою розширено можливості експериментального проєкту «Шлюб онлайн» за допомогою мобільного додатка Порталу Дія.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.