Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Політика

Держава перекладає проблеми МСЧ №14 на плечі міської громади

Ситуація з медсанчастиною №14 не така проста, як здається на перший погляд. Ми вже повідомляли, що нещодавно там збиралися представники громади, щоб допомогти медикам та натиснути на владу всіх рівнів задля забезпечення відповідного фінансування закладу.
Нагадаємо, що МСЧ №14 є державним лікувальним закладом, а тому повинна фінансуватися з державного бюджету. Про це неодноразово заявляли керманичі Сміли.
За інформацією радника міського голови Олега Трушкевича, приміщення медсанчастини перебуває на балансі міської ради. Однак усе медичне обладнання належить кільком власникам.
Міська влада пропонувала працевлаштувати багатьох працівників медсанчастини, але ніхто не погодився перейти до міської лікарні та поліклініки. Бо там мала зарплата та важка щоденна праця – переконаний пан Трушкевич.
Не секрет для смілян, що медичні послуги в МСЧ №14 платні. Тобто, лікарі там дуже непогано заробляють, але кошти ідуть їм у кишеню.
Один із нещодавніх пацієнтів МСЧ №14 називає суму в 5-6 тисяч гривень за нескладну операцію.
Як небезпідставно вважають очільники Сміли та багато депутатів міської ради, керівництво медсанчастини намагається просто перекласти частину фінансового тягаря на плечі міської влади та смілянської громади. Тобто, ми собі заробимо на шматок хліба з маслом, а місто нехай платить за нас комунальні послуги, за енергоносії та утримання приміщень.
І тепер в МСЧ №14 склалася патова ситуація. Держава не поспішає утримувати колектив із 170-ти осіб, а місто просто не в змозі це зробити.
І що далі?

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Ольга
+2 #2 Ольга 20.01.2017, 09:27
Пане Трушкевич, не смішіть народ. "Безкоштовна медицина" в нашому місті давно вже не існує. За операції гроші пацієнти платять, як і в СМСЧ так і в міській лікарні. Так звані "благодійні внески" і в міській лікарні пливуть у власні кишені лікарів. А оклади медпрацівників МСЧ такі ж самі, як і інших медичних закладах. Ваші казки про працевлаштування 170 осіб не відповідають дійсності. У вас немає грошей на утримання медичних закладів, проте на премії секретарю міської ради у розмірі 500% (при окладі 25000 грн.), та його помічникам премії по 300%, 200% - розкажіть про це. Передноворічної премії тільки секретаря міської ради хватило б на аванс 170 працівників МСЧ.
Цитата
Костянтин
+3 #1 Костянтин 19.01.2017, 21:57
Ну з якого дива пан Трушкевич надав таку інформацію? Я рік тому попав під скорочення штату в СМСЧ і неодноразово звертався до керманичів міської лікарні та полікліники, котрі в вічливій формі мені відмовили, аргументуючи, що штат співробітників ще не затверджено й рекомендували трохи зачекати... Ось вже ,, чекаю" 13 місяців... А ви кажете! Факти треба перевіряти, а не голословно звинувачувати, пане Трушкевич!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
Черкаські ліси потерпають від шкідників: уражено майже 18 тисяч гектарів

14 серпня 2026, 15:32

2026 08 14 lisСоснові ліси Черкащини кілька років поспіль потерпають від посух, зміни клімату та зниження рівня ґрунтових вод. Ослаблені дерева стають вразливими до шкідників і хвороб.


Цікаво
Досвід, що рятує життя: що має бути в тривожній валізці

13 серпня 2026, 17:47

2026 08 13 valizaНа тлі останніх масованих російських атак в українських соцмережах знову спалахнуло обговорення щодо вмісту тривожних валізок.


Афіша
На футбольному полі згадають Артема: у Смілі відбудеться матч пам’яті

14 серпня 2026, 16:24

2026 08 14 artemЯк повідомили організатори, 23 серпня о 10:00 на стадіоні «Юність» відбудеться пам’ятний футбольний матч на честь 19-річного Артема Маслюка.