Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Політика

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

2020 01 21 sportsmenu

 

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт. Розгляд досягнень спортсменів розглядався на підставі загальноприйнятої системи нарахування балів та в залежності від віку кандидатів: діти (10-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років), молодь (18-20 років).
Відповідно до положення щодо призначення стипендій провідним спортсменам у олімпійському виді спорту з 11-ти кандидатів рішенням комісії визначено 7 спортсменів, неолімпійському виді з 19-ти кандидатів - 5, інваспорт: всі 3 особи із запропонованих.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
Олімпійські види спорту
1. Тетяна Овчаренко, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал героя радянського союзу, про фесора О.В. Ткантка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І і одне ІІІ місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, тренер Чернявська К.М.
2. Дмитро Губанов, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Камянець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б.Хмельницького. тренер Панчоха М.І.
3. Антон Шуляченко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
4. В'ячеслав Силка, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
5. Анастасія Дзюбан, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
6. Заріна Рузієва, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
7. Єлизавета Кузьміна, ДЮСШ "Олімп", ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики, тренер Баєв С.М.
Неолімпійські види спорту
1. Назар Лавренко, ГО Спортивний клуб "Прайд", І і ІІ місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу, тренер Левченко А.М.
2 Костянтин Панасенко, ДЮСШ "Олімп". клуб "Монарх", І, ІІ і ІІІ місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, Два І, одне ІІ і два ІІІ місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате, тренер Пітенко С.А.
3. Нікіта Колесников, ДЮСШ "Олімп", І місце у чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф., І місце у Чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф., тренер Грицай С.О.
4. Вадим Письменний, ДЮСШ "Олімп", Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, тренер Левченко А.М.
5. Ігор Мозуль, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу, тернер Левченко А.М.
Інваспорт
1. Анна Коротич, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». тренер Дем'яненко Н.Т.
2. Давид Стахурський, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.
3. Олексій Суханов, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Два І місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

Про пустопорожніх активістів та час клоунів 

 

Анатолій Підгорний

Pidgornuu

 

Про візит голови Верховної Ради України Дмитра Розумкова 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
У Малосмілянці освятили хрест і встановили купол на новозбудованому храмі (ФОТОФАКТ)

17 лютого 2020, 17:23

2020 02 17 xrest1

Цієї неділі з благословення владики, високопреосвященнійшого архиєпископа Афанасія, разом із священиками Православної Церкви України у нашому Смілянському благочинні села Мала Смілянка спільно з парафіянами місцевої релігійної громади великомучениці Варвари провели водосвятний молебень та чин освячення накупольного хреста.


Цікаво
Пам'ятник справжньому коханню

17 лютого 2020, 18:32

2020 02 16 koxana

Ця скульптура увіковічнила двох закоханих – італійця та українку, яких звела і розлучила війна.


Афіша
У ці вихідні буде багато спортивних змагань та концерт для афганців та воїнів- інтернаціоналістів

14 лютого 2020, 19:00

2020 02 15 aficha

Прийдешні зимові вихідні у нашому місті будуть насичені цікавими заходами: