Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Дійові особи

Олександр Беззубий

2017 08 22 Беззубийголова Смілянської РДА


Про проведення капітального ремонту центральної районної лікарні


–Нещодавно для Смілянської центральної районної лікарні імені Софії Бобринської за кошти районного бюджету було придбано апарат для дихальної терапії системи SLE1000CPAP фірми SLE Limited, Великобританія. Майже завершено ремонт реанімаційного відділення райлікарні. Наразі РДА підготовлено подання щодо придбання меблів для приміщення реанімації.
Проведення робіт з капітального ремонту поліклінічного відділення лікарні – посилення фундаменту, ремонт даху, мережі опалення, водопроводу та каналізації вже розпочалося. Договір було укладено 2 вересня, підрядника визначено за допомогою електронної системи закупівель ProZorro. Джерелом фінансування є загальний фонд державного бюджету України – кошти, виділені на соціально-економічний розвиток Смілянського району відповідними постановами Уряду.
Причиною зволікання з початком ремонтних робіт фактично є необхідність дотримання вимог чинного законодавства України. Для визначення підрядника ми зобов’язані були провести відповідну процедуру в ProZorro, яка займає від двадцяти днів до місяця. Цього вимагає як Закон України «Про публічні закупівлі», так і відповідні розпорядження обласної державної адміністрації. Після укладення договору необхідно отримати відповідну дозвільну документацію, що також займає значний проміжок часу – до місяця.
Хотілося б наголосити, що на моє глибоке переконання краще втратити певний час, ніж порушити Закон. Я зобов’язаний дотримуватись букви Закону та вимагати цього від підлеглих, що робив, роблю та буду робити в подальшому, не зважаючи на примхи та неадекватні коментарі голови районної ради та купки його прибічників. Я радий, що в цьому прагненні мене підтримують працівники райдержадміністрації та головний лікар центральної райлікарні Зоя Зирянова.
Теж ж саме стосується і внутрішніх загальнобудівельних капітальних робіт в поліклінічному відділенні та капітального ремонту п’ятиповерхової будівлі Смілянської центральної райлікарні: підрядника визначено через електронну систему закупівель, наразі ведуться роботи з отримання необхідної дозвільної документації. Проведення зазначених робіт стало можливим завдяки отриманню коштів із загального фонду державного бюджету - Державного фонду регіонального розвитку.
Хочу подякувати народному депутату Сергію Рудику за сприяння у виділенні цих коштів. Адже бюджет району є досить обмеженим, і без цих грошей названі проекти просто не можливо було б реалізувати.
Мені прикро, що пан Грошев та його поплічники намагаються полити брудом ім’я людини, яка багато робить, щоб в наш район заходили кошти з державного бюджету.
Хотілося б запитати у голови районної ради, а що він та його посіпаки зробили для розвитку нашого району, окрім організації відставки двох попередніх голів райдержадміністрації та відлякування інвесторів своїми безглуздими коментарями? Простіше за все ні за що не відповідати та ставити палиці в колеса людям, які дійсно працюють, або вигадувати проблеми, яких не існує та потім героїчно їх вирішувати під спалахи фотокамери. Набагато важче взяти на себе відповідальність та наполегливо працювати, показувати результат.
Коли початок робіт в поліклінічному відділенні центральної райлікарні був під загрозою зриву в зв’язку з необхідністю пошуку нового приміщення для комунального закладу «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» районної ради, голова райради Володимир Грошев самоусунувся від вирішення цього питання. Хоча за статутом комунального закладу районна рада є його власником та має повний обсяг можливостей та повноважень для вирішення зазначеної проблеми: головний лікар центру безпосередньо підзвітна та підконтрольна райраді, а голова ради не здатен віднайти час у своєму щільному графіку проведення фотосесій для вирішення нагальних проблем регіону.
В той же час райдержадміністрації, з незрозумілих мені причин, делеговано вкрай обмежений набір повноважень.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Роман Боднар

Bondar

 

Про акцію протесту в Смілі

 

 

Віктор ЗОЛОТОВЕРХИЙ

 zolotoverhiy

Про боротьбу за створення Смілянського району у новому форматі 

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» прокоментували ситуацію з водопостачанням міста

15 липня 2020, 13:29

2020 07 15 vodaМинулого тижня у нашому місті дуже гостро стояло питання з водозабезпеченням.


Цікаво
КОМВЗВОДУ ТАРАС МАТВІЇВ УДОСТОЄНИЙ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО

14 липня 2020, 18:30

2020 07 14 nagoroda

Українському офіцеру Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.