Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

ВАСИЛЬ МЕЛЬНИК

Мельник депутат Смілянської районної ради

 

Про школу № 1 села Балаклея

 

Питання ремонту Балаклеївської школи виникло ще минулого року. Виділили кошти на проектну документацію на ремонт даху, визначили загальну вартість проекту з ремонтом та матеріалами – приблизно мільйон сто тисяч гривень.
Потім Володимир Грошев із Лідією Зайвою переговорили з підрядником, і той переробив проект на 800 тисяч гривень. Відділ освіти оплатив 30 відсотків вартості ремонту – і більше грошей не виділялося. Були закуплені до Нового року матеріали – деревина й метал на цей дах.
Після Нового року строк дії договору з цим підрядником втратив юридичну силу. Треба було цей договір або пролонгувати, або укласти нову угоду. А для цього потрібні були кошти. А їх районна рада на виділила.
Потім на кожну сесію голова районної ради пан Грошев викликав начальника відділу освіти та запитував, де матеріали та акти виконаних робіт. Пані Ірина Хроменко пояснювала, що матеріали зберігаються у підрядника. І в будь-який момент їх доставлять у школу.
За ініціативи пан Грошева створили комісію, яка побувала на пилорамі й оглянула ці дошки. І вони були доставлені до Балаклеївської школи. Ось і все.
Лежать вони там у спортзалі з березня, як і метал. Приміщення не провітрюється, тому в деревині завівся грибок. Частина дощок тепер взагалі не придатна до використання.
Вважаю, що не треба було їх забирати з пилорами, а привезти лише тоді, коли б розпочалися ремонтні роботи.
Потім на позачерговій сесії, коли ділили вільний залишок бюджетних коштів, із голосу, без подання голові райдержадміністрації та погодження бюджетної комісії, добавляють на цей дах гроші – по старому проекту, не проіндексувавши вартість робіт.
Тоді відділ освіти на торги по системі «ПРОЗОРРО» 670 тисяч гривень та додає документи, що є матеріали на суму 130 тисяч гривень. Новий підрядник згодний взятися за роботу, якщо буде проіндексована вартість робіт. Це близько 300 тисяч гривень.
На цьому процес ремонту загальмувався. І не винуватий тут ні голова райдержадміністрації, ні начальник відділу освіти.
Виходить, що голова районної ради перебрав на себе повноваження голови РДА та змушує того виконувати свої вказівки. Потрібно дати на ремонт відповідну суму, і тоді підрядник візьметься за роботу. Ось і все!

(коментар кореспонденту «Сміла UA»)

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
13-річного хлопчика рятували гуртом

19 вересня 2021, 14:03

2021 09 19 ditina113-річного хлопчика з критичним захворюванням печінки та великою вірогідністю початку кровотечі під час транспортування доправили гелікоптером із Черкас до Охматдиту у Києві.


Цікаво
Бібліотекарка з Тальнівщини створює унікальні картини із зерна

18 вересня 2021, 16:34

2021 09 18 kartiniНасіння і крупи – здавалося б, як з цього можна зробити витвір мистецтва. «Дуже легко, треба лише мати трішки терпіння, зусиль і фантазії», – стверджує жителька Легедзиного, що на Тальнівщині, Галина Мифодюк.


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.