Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Вікторія ГАНІЧ

Ganichсмілянка, член Національної Спілки Журналістів України


Про дискримінацію, стравлювання та порушення прав


- А чи не хотіли б ви, скажімо, щось собі зламати?.. ну так.. зовсім трохи... Аби той, хто поряд з вами має цю проблему, - не комплексував через це?
Приблизно таку логіку має на меті кампанія щепити від ковіду усіх. Без винятку. Диференціації. Комплексного, індивідуального підходу. Без попереднього обстеження і висновків щодо медичних показань, а точніше - протипоказань. В порушення чинного законодавства. А головне - в порушення #конституцііукраіни, прав і свобод людей , що чітко у ній регламентовані. Ще раз. Я живу не в Росії чи Білорусі. Я громадянка незалежної, суверенної держави Україна, де , згідно з Конституцією України ,- існує верховенство права. Моє право, як громадянки України - право вільного вибору. Зокрема і щодо здоров’я та лікування. А тому беззаперечне наполягання, розміщене в різних рівнів постановах на необхідності вколоти проти волі ковід/вірус- в здоровий організм, або в той, який виробив вже свій власний, природній імунітет, перехворівши на цю страшну недугу, не запитавши у мене на те згоди , - я розцінюю , як порушення громадянських прав⚠️
✔️Украінців, як я, що перенесли ковід , і у кого виробився доволі високий титр антитіл, тобто природній імунітет - в Україні близько 2 мільйонів. Хтось пояснить з наукової точки зору, навіщо цим людям пригнічувати природній захист штучним щепленням, тим паче тим, яке перепрограмовує організм на клітинному рівні? Хто з науковців надасть мені дослідження і гарантії того, якими будуть наслідки цих експериментів в майбутньому? Оприлюднить чітке пояснення взаємодії вакцини з природнім імунним захистом людини?
Згенерувавши велику кількість матеріалу з авторитетних світових науково - медичних порталів, - я не знайшла відповіді .Питання під іншим кутом: ті, хто нав’язує щеплення, коли-небудь чули про аутоімунні захворювання і причини , що їх зумовлюють ?Та яку саме роль гіпер імунітет людини відіграє в механізмі їх виникнення?. Здається , не чули. І не лише про це. Інакше б не було подібного невдоволення в соціумі, не виникло б таке критичне протистояння, в основі якого лежить відвертий цинізм і кричуща нефаховість у подоланні епідеміі!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олексій ГОНЧАРЕНКО

Про те, що скоро ми зможемо продати своє зерно

 

 

Ігор КОГУТ

 

Проблем із водопостачанням у Смілі немає

 

 

Лариса САЛІМОНОВИЧ

Про те, що на біснуватих сусідів, які уявили себе царями світу, чекає сумне прощання з ілюзіями

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
У Смілі виконали міський бюджет за травень на 100%

10 червня 2022, 16:22

2022 06 09 budgetМіський голова Сергій Ананко повідомив приємну новину – у нашому місті повністю виконано міський бюджет за травень.


Суспільство
Смілянські водолази відшукали тіло 41-річного потопельника

01 липня 2022, 17:26

2022 07 01 poshuki29 червня Смілянська пошуково-рятувальна група виїхала в Лисянський район на пошуки потопельника. Після довготривалого обстеження дна потопельник був знайдений та доставлений до берега.


Цікаво
Соліст американського гурту присвятив промову і заспівав пісню Україні

01 липня 2022, 18:43

2022 07 01 promovaСоліст американського гурту Imagine Dragons Ден Рейнольдс на концерті в рамках фестивалю Opener у Польщі присвятив промову Україні.


Афіша
Енергетики оголосили ціну універсальної послуги на липень

22 червня 2022, 15:24

2022 06 22 cinaНаразі вже відома ціна універсальної послуги енергетиків на липень 2022 року.