Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Стрічка новин

17 вересня 2021, 17:24
17 вересня 2021, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Роман ЛЕЩЕНКО

міністр аграрної політики та продовольства України


Про земельне питання для учасників бойових дій


- Розгляду у другому читанні очікує закон України щодо розпаювання державних сільськогосподарських підприємств. Його ухвалення має вирішити земельне питання для учасників бойових дій. Законопроект передбачає розпаювання земель державних сільськогосподарських підприємств. Ідеться про ті збиткові підприємства, які упродовж десятиліть не інвентаризувалися та не сплачували жодні податки.
Мова йде про землі Академії наук, міністерств оборони, освіти, юстиції, а також землі, які були передані цими підприємствами у Фонд державного майна, – зазначив міністр. – Сьогодні по цих землях Держгеокадастр проводить інвентаризацію. Згідно із законом, який нині чекає на ухвалення, трудові колективи, що працюють на землях цих підприємств, отримують право на розпаювання. До 40% земель передбачені у приватизацію саме учасниками бойових дій.
– Громада, як балансоутримувач, насамперед хоче надати землі тим учасникам бойових дій, які проживають на її території, – зазначив Роман Лещенко. – Безумовно, це спричиняє внутрішні дискусії між учасниками бойових дій. Але є резерв. І якщо ВРУ ухвалить закон, то його буде більш аніж достатньо, аби врегулювати питання землекористування.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Банер Сміла ЮА

 

Дійові особи

Юрій СЕГЕДА

 

624-річччя святкує славне місто Сміла

 

 

Валерія КОЛОМІЄЦЬ

 

Що робити, якщо у класі булінг

 

 

Валерія БАНДУРКО

Про ремонт доріг у Смілі і «Велике будівництво»

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Середня зарплата у штатних працівників – більше 10 тисяч гривень

14 вересня 2021, 16:25

Більше 10 тисяч гривень – така середня номінальна заробітна плата у нашій області штатного працівника підприємств, установ та організацій із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб.


Суспільство
У парку відкриють спортивний майданчик за 100 тисяч гривень, щоб сміляни тренувались за QR-кодом

17 вересня 2021, 16:33

2021 09 17 maidanchikЯк ми вже повідомляли раніше, у Смілі на День міста планують відкрити спортивний майданчик у рамках ще одної президентської програми «Здорова Україна».


Цікаво
Учіть математику

17 вересня 2021, 17:24

2029 09 15 matemЧому математика в школі важливіша за "Плетіння бісером", "Основи підприємництва" чи "Етику однієї із релігій"?


Афіша
У цю суботу Сміла святкуватиме 624-тий День міста

15 вересня 2021, 13:30

18 вересня Сміла святкуватиме 624-ту річницю з часу заснування міста Сміла.