Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

710 60 без адреси

 

 

Дійові особи

Анна Шатна

 

кандидат у депутати Смілянської міської ради від ВО ЧЕРКАЩАНИ

 

Про те, чому я йду в депутати Смілянської міськради 

 

Моє рішення обдумане й цілком свідоме.
Цьогоріч я балотуюся в депутати до Смілянської міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ».
В межах цієї заяви відповім на основні питання: Хто? Де? Коли?
ХТО?
Я, Шатна Анна Сергіївна, народилася і проживаю у місті Сміла. Маю повну вищу освіту за спеціальністю Психологія. Останні роки своєї діяльності присвятила журналістиці. Саме цей період і події в ньому сформували моє бажання зважитися на відповідальний крок.
Робота журналістки зобов’язує постійно бути в центрі подій, різносторонньо їх аналізувати і робити висновки. Байдужість представників влади до якості життя смілян, халатне відношення до своїх обов’язків і найнеприємніше – запекле лобіювання власних інтересів практично у всіх сферах життєдіяльності міста – вважаю, саме ці прикрості ведуть Смілу, в кращому випадку, в глухий кут, в гіршому – до суцільної деградації.
Окрім основної роботи, займаю активну громадську позицію і користуюся принципом «не словом, а ділом». Будучи членкинею молодіжної спілки «Молоді Черкащани» Всеукраїнського об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ», неодноразово долучалася до реалізації різносторонніх ініціатив. Благоустрій міста, допомога ветеринарним клінікам, культурні заходи для містян – не єдині в переліку.
Більш кричущі питання – тарифи, благоустрій міста, повноцінне функціонування галузей освіти, медицини та культури. Аби взяти участь у вирішенні конкретних питань даного спектру потрібні відповідні повноваження. Це ще одна із причин, що передує моєму рішенню.
Ви запитаєте: «Чому саме «ЧЕРКАЩАНИ»?
Відповідь: не перший рік бачу їх діяльність із середини; правила і принципи, якими керуються тут – чесність, прозорість і прагнення творити краще майбутнє. Крок за кроком, методом колективних рішень, незалежно від статусу партійців, до процвітання рідного краю – Черкащини.
Крім того, на мій погляд, саме ВО «ЧЕРКАЩАНИ» протягом всього періоду каденції постійно, день у день, займалися справами, спрямованими на розвиток і захист громади. Забезпечення шкіл і садочків інвентарем, допомога бійцям в зоні ООС (я їздила з ними й бачила на власні очі), забезпечення апаратами ШВЛ і необхідними засобами захисту лікарень міста, а також допомога місцевим ОСББ та людям, котрі звертаються за допомогою.
ДЕ?
Мій виборчий округ – номер 2. До нього входять мікрорайони «Центр», «Машбуд» та частина «РПЗ». Обраний він недаремно, адже ця територія одна із найбільш мені знайомих своїми потребами й проблемами. Тож провадити депутатську діяльність тут матиму змогу ефективніше та рішучіше.
КОЛИ?
25 жовтня 2020 року в Україні і, зокрема, в Смілі відбудуться місцеві вибори. Цього дня громадяни зможуть віддати свій голос за своїх фаворитів. Звертаюсь до смілян із проханням підтримати мою кандидатуру, адже із чистотою душі запевняю в прогресивності власного підходу до депутатства і розвитку міста.
Кращий шлях передбачити майбутнє – це створити його.
З повагою, Анна Шатна. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій СЕМИНОГА

 

Чим відрізняються ВО «ЧЕРКАЩАНИ» від інших партій 

Марина КЕЛЬВИЧ

 

Про себе і команду ВО "ЧЕРКАЩАНИ"

 

Олег КНИЖ

 

Майбутнє нашого міста ми створимо разом 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Сміла і надалі у «червоній» карантинній зоні

30 жовтня 2020, 15:28

2020 10 30 mezi

Із понеділка, 2 листопада, на Черкащині почне діяти нове епідемічне зонування.


Цікаво
10-річна дівчинка-каучук Богдана Ткаченко встановила національний рекорд

29 жовтня 2020, 18:26

2020 10 27 rekord

У Запоріжжі встановлено унікальний національний рекорд України. Тамтешня 10-річна акробатка Богдана Ткаченко дістала зубами 13 яблук за 60 секунд.


Афіша
25 жовтня о 19.00 відбудеться зустріч з поетесою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ

22 жовтня 2020, 17:27

2020 10 22 zystrich

Цієї неділі, 25 жовтня, після того, як всі проголосують, о 19.00 можна відпочити душею – поспілкуватися онлайн з успішною жінкою – поетесою, журналістом, редакторкою Юлією БЕРЕЖКО-КАМІНСЬКОЮ.