Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Дійові особи

Сергій Рудик

Ryduk

 

народний депутат України


Про проект реконструкції очисних споруд КП "ВодГео"


У прямому ефірі на Прямому незлим тихим словом згадав місцеве самоврядування в центровому місті 198-го виборчого округу- Смілі, де вже 5 місяців не знайдуть порозуміння між собою міський голова та депутатський корпус.
25 спроб провести сесію міської ради, щоби виділити місцевим лікарям заробітну плату, завершуються нічим.
Через це не вирішуються не лише проблеми медичної галузі, що дуже актуально в нинішній непростий короновірусний час, а й інші злободенні питання. А таких накопичилося немало. Це і забезпечення людей безкоштовними медикаментами, і підготовка дитячих закладів до роботи в умовах пандемії, і підготовка до опалювального періоду, і багато багато іншого.
Одним з таких дуже проблемних питань була і залишається робота Смілянського КП "ВодГео", через неефективну роботу якого рівень забруднення води в річці Тясмин, просто зашкалює.
Що тільки не робили за останні роки керівники міста і водоканалу, щоби зрушити ситуацію з мертвої точки. Але факт залишається фактом: станом на сьогодні Сміла чи не єдине місто обласного значення Черкаської області, яке навіть немає проекту реконструкції очисних споруд, я вже не кажу про власне саму їх реконструкцію.
Аби допомогти міському комунальному підприємству налагодити нормальну роботу своїх очисних споруд, депутат Черкаської обласної ради від Сміли, а за сумісництвом- моя помічниця, Валентина Далібожак «вибила» з обласного бюджету на виготовлення цього самого проекту понад мільйон гривень. Та от нова незадача– в ОДА не передбачили в проекті виконання інженерно-геологічних вишукувань та проведення інженерно-геодезичних робіт із розроблення топогеодезичної основи. А без них будь-яке проектування є неможливим!
Смілянське КП «ВодГео» в такому фінансовому стані, що не може самостійно оплатити ці роботи. Це факт. Хоча тариф на водопостачання і водовідведення у Смілі один з найвищих в Україні. Та й сума, яка необхідна для виконання цієї роботи, зі слів міського голови немаленька- 360 тис. грн, які з його ж слів можна було б виділити з того ж міського бюджету. Але сесії, як я вже сказав, не проводяться з квітня місяця, а отже розраховувати на це наразі немає жодного сенсу.
Тоді я вирішив, що допоможу місту і оплачу ці види робіт з власної кишені. Було підібрано кваліфікованих виконавців робіт, які, за дивним збігом обставин, маючи на руках всі необхідні ліцензії і сертифікати, виявились значно скромнішими в оцінці вартості своєї роботи, ніж ті, що пропонувались міською владою. Але це тема окремої історії.
З огляду на це, я висунув одну- єдину вимогу: для проведення геодезичних та геологічних робіт та оплати їх власними коштами, необхідно підписати трьохсторонню угоду між замовником - в нашому випадку це департамент капбудівництва ОДА, виконавцем робіт та мною, як меценатом.
З моменту моєї останньої розмови з цього приводу з нині вже екс-головою ОДА Романом Боднарем вже пройшло більше місяця, керівництвом департаменту- майже два. Аж поки сьогодні, а точніше щойно, департамент капбудівництва на нараді в обласній адміністрації не дав «зелене» світло цій тристоронній угоді.
Наразі дякую новопризначеному голові ОДА Сергію Сергійчуку за розуміння ситуації, новопризначеному керівнику КП «ВодГео» Олегу Черненку за експертну підтримку і, звичайно ж, головному ідеологу проекту- Валентині Далібожак, за цілеспрямованість у відстоюванні інтересів Смілянської громади. Зі свого боку, запевняю- як тільки юристи погодять текст цієї тристоронньої угоди, і всі сторони її підпишуть, кошти на виконання цих робіт поступлять на рахунки виконавців в 3-денний термін.

 

Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Максим СОРОЧАН

 

Про історичну пам’ять

 

Сергій СІМАГОВ

 

Про обслуговування українською мовою з 16 січня

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Вироби смілянських гуртківців зайняли перші місця на виставці «Український сувенір»

21 січня 2021, 09:31

 2021 01 19 syvenir

Традиційно напередодні новорічних свят на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» проходить обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».


Цікаво
Як правильно називаються наші пташки українською

20 січня 2021, 18:21

2021 01 19 ptasku

Чи знаєте ви, як правильно називаються наші пташки українською?


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке