Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Agro robota

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Цифрове дитинство - реальність сьогоднішнього дня.

Малюки ще не вміють ходити, але вже щосили користуються смартфонами і планшетами. Як зробити так, щоб їхнє дитинство було максимально здоровим, пише на своїй сторінці у ФБ доктор Комаровський.
За його словами, більше 30% дітей до двох років грають в ігри на мобільних пристроях, йдеться в звіті Американської академії педіатрії, близько 75% підлітків мають особистий смартфон, і 24% з них зізнаються, що постійно ним користуються. Численні дослідження виявляли негативні ефекти раннього прилучення до цифрових пристроїв: недорозвинення мови і соціальних навичок, проблеми з увагою, пам'яттю, емоційною сферою. Одночасно фахівці нагадують, що нездорові відносини з технікою часто стають результатом батьківської недбалості. Спокуса зайняти малюка мультфільмом або грою, щоб викроїти час для своїх справ, занадто велика. Тож американська академія педіатрії представила нові рекомендації для батьків – мобільні пристрої можуть бути корисні, але тільки в тому випадку, якщо дитина буде освоювати їх разом з батьками, осягаючи цифровий світ через спілкування.
Деякі колишні вказівки залишилися в силі: батькам не слід давати мобільні пристрої малюкам до двох років, а також дозволяти дітям проводити більше 2 годин на день за екраном.
Як і в усьому іншому, почніть з себе. Пам'ятайте, що діти копіюють насамперед вашу поведінку. Перегляньте свої відносини з цифровими пристроями. Як багато часу ви їм приділяєте? Як часто перевіряєте пошту, новини або оновлення? Чи є у вас дні, вільні від електронних засобів спілкування і розваги?
Намагайтеся робити відкриття разом з дитиною. Будьте посередником в його відносинах з цифровим світом. Спонукайте малюка досліджувати, ставити запитання, будьте готові самі відповідати і ділитися досвідом. При використанні гаджетів зосередьтеся на утриманні, а не на тривалості застосування. Якість контенту важливіше часу, який дитина проводить перед пристроєм. Нехай в пріоритеті будуть освітні ігри та програми, які допомагали б тренувати навички уваги, спілкування, запам'ятовування. Вибирайте ті додатки, які були розроблені спільно з дитячими психологами та педагогами або отримали їх схвалення.
Правильно використовуйте потенціал соціальних мереж. Присутність в соціальних мережах особливо важливо для підлітка, який тільки вчиться вибудовувати свою власну ідентичність і шукає схвалення інших. Якщо в ці моменти ви будете поруч, це допоможе дитині краще зрозуміти принципи мережевого життя і уникнути помилок.
Завжди створюйте «вільні зони». Виділяйте острівці простору (в спальні, на кухні), які завжди будуть вільні від електронних пристроїв.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про роботу на обороноздатність країни

 

 

Олена МОНОВА

Про те, що війна завжди повертається туди, звідки прийшла

 

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

 

Про суть «мирних угод» в Стамбулі

 

 
 
Політика
Негайного відкриття реєстру декларацій не буде

06 вересня 2023, 17:32

2023 09 06 radaВчора Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 9534, яким відновлюється електронне декларування. Однак негайного відкриття реєстру декларацій не буде. За цю правку народні депутати не проголосували.


Економіка
Чого чекати від посівної-2024 та яким буде врожай

19 березня 2024, 17:41

Наприкінці лютого в Україні стартувала посівна кампанія. Станом на початок березня ярими зерновими вже засіяли 68 тис. гектарів у 12 областях


Суспільство
Опалювальний період у Смілі завершується

29 березня 2024, 11:30

2024 03 29 sezonНа черговому засіданні виконавчого комітету вони прийняли рішення про офіційне завершення опалювального періоду 2023-2024 років 31 березня.


Цікаво
Пацієнт "залізних легень" провів в апараті понад 70 років

28 березня 2024, 17:31

2024 03 28 legeniУ США у віці 78 років помер Пол Александер — один з останніх пацієнтів "залізних легень". Він провів в апараті понад 70 років — BBC.


Афіша
За ініціативи AI HOUSE у Львові відбудеться Generative AI Spring School для ML-спеціалістів

19 березня 2024, 16:35

2024 03 19 gener1Завдяки спільним зусиллям AI HOUSE та Факультету прикладних наук Українського католицького університету у Львові запрацює школа з генеративного штучного інтелекту. Навчальний курс триватиме з 11 по 16 березня.