Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Дійові особи

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

громадський активіст, свободівець

 

Про те, що обов’язково має бути створений Смілянський район


Методичні рекомендації передбачають:

1) зону доступности у 60 км (п. 6): наприклад, від с. Олянине Кам'янського р-ну, яке може бути частиною Смілянського р-ну до Черкас 75 км, при чому дорога пролягає через Смілу;

2) Золотоноша, Звенигородка не відповідають критерію у 50 тис мешканців (п .5.2) тим менше це не заважає їм стати центром ОСР, в той час як у Смілі мешкає 68 тис осіб; проєктований Золотоніський р-н не відповідає мінімальній кількости мешканців у 150 тис осіб;

3) очевидно, що за межами зони доступності проєктованого Черкаського мегарайону залишається велика кількість населення і навіть, якщо ця кількість буде меншою за 150 тис осіб, Методичні рекомендації передбачають формування иншої ОСР , а я нагадаю, що у разі утворення Черкаського району при 4-х районному поділі области на його території опиняться понад пів мільйона осіб і частина з них буде за межами зони доступності;

Сміла вже має достатню інфрастуктуру для розміщення територіальних органів центральних органів влади та инших державних органів, крім того в місті та поблизу функціонують установи обласного значення, важливо, що в Смілі знаходиться найбільший залізничний вузол области - станція ім. Т. Шевченка.

Поділ Черкаської області на 4 райони (без Смілянського) є необґрунтованим, не відповідає Методичним рекомендаціям, відтак таке рішення може бути скасоване у судовому порядку.

Приєднуюся до намірів смілян відстоювати право на утворення Смілянського району у протестний спосіб.

 

із допису у ФБ

scroll back to top

Коментарі  

Сократ
0 #3 Сократ 20.06.2020, 14:05
Пане Максиме, я не путаю місцеве самоврядування і державну владу. І Вам пораджу не розділяти ні те, ні інше. Бо в основі всього стоїть людина і там і там, яка в нас нажаль спить і мріє "запанувати" у своїй сторонці, як тільки своєю ж*пою вмоститься в якесь крісло. Доки в нашій ментальності замість державних діячів будуть при владі сидіти державні рвачі. Порядку в державі не буде та й держави, як такої теж може не стати, як то вже не раз було в нашій безславній історії. Раби вони такі, їм або щось вкрасти або когось на****ь. А ще відсутність колективного мислення, довіри і звичка жити одним днем за своїм, як можна вищим забором. І абсолютне невігластво в питанні розуміння поняття власна держава.
Цитата
Максим
0 #2 Максим 20.06.2020, 11:31
Пане Сократе, Ви плутаєте місцеве самоврядування (сміляни навибирали таких діячів, що ще довго будуть розгрібати) і державну владу. Фінанси будуть на місцях, в ОТГ, а деякі послуги будуть в районі, наприклад, вторинна ланка медицини, то скажіть, куди краще буде їхати, на приклад з Кам'янки, в Смілу чи в Черкаси?
Цитата
Сократ
+3 #1 Сократ 17.06.2020, 22:20
Сміла та її керівництво за останні 10 років показали себе у вкрай ганебному ракурсі. Скільки разів на всю Україну по усіх каналах показували, які в міста проблеми?! Там грабують там руйнують тамщось мутять і тільки тарифи піднімають які є одними з найвищих в Україні, а може і найвищі. Те тріщить, те рветься. А що ви хотіли, щоб до Сміли приєднали інші населенні пункти і щоб вони мали постійні проблеми, а наші деятеліі далі свої мутняки робили тільки вже і за рахунок новоприбулих? А цих людей за що карати?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Тижневі збитки від пожеж сягнули майже 800 тисяч гривень

14 липня 2020, 15:28

2020 07 14 pogegaПротягом тижня в області зареєстровано 63 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення.


Цікаво
Війна триває

13 липня 2020, 18:33

2020 07 13 gerou

Вчора, близько 20-00, позицію, якою командував молодший лейтенант Матвіїв Тарас Тарасович, в районі села Троїцьке Попаснянського району атакували окупанти. Били зі 120 мм мінометів.


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.