Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Як залучити грантові кошти та підтримати бізнес розкажуть смілянським підприємцям

 

 

Для пришвидшення нашої перемоги Україна потребує надійного тилу - сильної економіки. Ключова роль в цьому належить малому та середньому бізнесу, який здатний гнучко пристосовуватися до вкрай складних умов середовища господарювання та здатний допомогти вийти країні на траєкторію стійкого економічного зростання. Вітчизняний бізнес поступово оговтується та демонструє непогані показники зростання. Разом із тим, він, як ніколи, наразі потребує підтримки, зокрема, фінансової. Для цього держава та міжнародні інституції створюють умови для розвитку бізнесу, зокрема і надання грантової допомоги.


11.11.2022 р. о 9.00 в Будинку Культури (2 поверх, малий зал) відбудеться презентація грантових можливостей для бізнесу.


В рамках заходу також будуть продемонстровані приклади успішного досвіду щодо освоєння грантових коштів підприємцями м. Сміли.


Ключовою метою заходу є проведення роз’яснювальної роботи, надання всілякої підтримки підприємцям щодо написання заявок для отримання грантів, допомоги та супроводження в процесі освоєння грантових коштів!
«Сильний бізнес - сильна економіка - сильна громада - сильна Україна»


Запрошуємо діючих суб‘єктів підприємницької діяльності, а також ініціативних людей, які планують її розпочати!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Грошова допомога при народженні дитини 2023: порядок отримання

16 січня 2023, 16:28

2023 01 16 dopПри народженні дитини батьки можуть розраховувати на підтримку від держави. Йдеться про грошові виплати, які буде нараховано та виплачено, незважаючи на воєнний стан, а також про «пакунок малюка».


Суспільство
Обласний кардіоцентр – серед лідерів за кількістю операцій

02 лютого 2023, 17:26

Наші воїни медичного фронту вкотре показали високий рівень: обласний кардіологічний центр – серед лідерів у країні за кількістю операцій у 2022 році.


Цікаво
У космос і назад лише за 8,5 хвилин

31 січня 2023, 18:28

2023 01 31 spaceКомпанія SpaceX опублікувала дуже ефектний ролик, який демонструє першу космічну місію 2023 року. На ньому можна побачити зліт та посадку ракети Falcon 9.


Афіша
Дитяча бібліотека запрошує відвідати виставку

10 січня 2023, 16:25

2023 01 10 vistНа початку січня Україна згадувала видатного українського поета Василя Стуса, якому б цьогоріч виповнилось 85 років