Дійові особи
- Деталі
-
Суспільство
-
19 січня 2024, 15:37
«Крок за кроком проти насильства» – такою була тема зібрання в Черкаській районній поліції.

Як розповідають в обласній поліції, начальник сектору протидії домашньому насильству Черкаського районного управління поліції Ірина Пирогова та старший інспектор сектору Катерина Кравченко провели робочу зустріч з з юристкою місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Учасники заходу обговорили питання надання якісних послуг постраждалим від насильства, їхнього захисту, покарання кривдника, розбудови системи реагування на насильство, а також домашнього насильства зокрема.
«Будь-які потрясіння в суспільстві, особливо такі серйозні як війна, призводять до збільшення випадків насильства, зокрема домашнього. Ми повинні розуміти, що насильство в родині під час війни набуває більш загрозливих форм, ніж у мирний час. Домашнє насильство залишається розповсюдженою проблемою. І поліція Черкащини звертає особливу увагу на такі випадки та докладає максимум зусиль для забезпечення безпеки постраждалих та покарання кривдників», — зазначила Ірина Пирогова.
Правоохоронці нагадують, що в Україні функціонує урядова гаряча лінія, яка надає безоплатну правову допомогу постраждалим від домашнього насильства. Її номер 0 800 213 103. Також, в Telegram діє чат-бот MBC https://t.me/police_helpbot, який акумулює всю необхідну інформацію про домашнє насильство.
«Якщо ви страждаєте від домашнього насильства, або є свідком цього явища — негайно телефонуйте на лінію спеціальну лінію «102»», – закликають в обласній поліції.