Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

18 серпня 2019, 14:12

Дійові особи

Людмила Коляда

Коляданачальник відділу грошових виплат і компенсацій
управління праці та соціального захисту населення
Смілянського міськвиконкому

 

ПРО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ

 

З 1 травня 2016 року Постановою Кабінету Міністрів України №319 внесені кардинальні зміни до Положення «Про порядок призначення субсидій». Усі ці зміни впливають на умови їх призначення та розмір.
Змінився сам підхід до розрахунку субсидій, що визначив певні обмеження для громадян, які отримують пільги. Якщо людина отримує субсидію, то ця субсидія розраховується без врахування пільг і вони вже не надаються.
Виключено також норму щодо можливості призначення субсидії на підставі доходів за три попередні місяці перед місяцем звернення. Якщо раніше людина могла задекларувати доходи за три місяці, то зараз вона має право отримати субсидію лише при розрахунку доходу за попередній календарний рік.
Також збільшено розміри доходів, що враховуються до сукупного доходу фізичних осіб-підприємців, які мають спрощену систему оподаткування.
Для працездатних осіб, які не працюють, крім учнів і студентів, які проживають разом із батьками, і середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік не перевищує прожиткового мінімуму для працездатної особи, кожного місяця враховується два прожиткових мінімуми. Отож, збільшено розмір доходів для таких людей, тому зменшується розмір субсидій.
Для студентів денної форми навчання, які проживають разом із батьками і не отримують стипендію, а також для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості й не отримують допомогу по безробіттю, якщо їхній доход менший від прожиткового мінімуму, то їм враховується один прожитковий мінімум.
Для розрахунку субсидій враховуються доходи без податку доходів фізичних осіб. Не враховуються у дохід для призначення субсидій частина одноразової допомоги на народження дитини та усиновлення дитини, допомога на поховання, винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання матері-героїні, грошове забезпечення осіб, які беруть участь в антитерористичній операції, державна допомога на дітей у прийомних сім’ях та щомісячна адресна допомога на прожиття для внутрішньо переміщених осіб.
Якщо раніше субсидія призначалася на 12 календарних місяців, то тепер субсидія призначається з місяця звернення не більше, ніж на 12 місяців, але до закінчення опалювального сезону.
Громадянам, які вже отримували субсидію, її нарахування на новий термін здійснюється без їх додаткового звернення, якщо не відбулося ніяких змін.
Для отримання субсидії на тверде паливо та скраплений газ люди повинні звертатися щорічно. При цьому готівка призначається один раз на рік.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард Володимирови
0 #3 Едуард Володимирови 16.01.2017, 19:30
Цитую Микита:
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.

А також систиматично порушують Законодавство України вимагаючи подання документів та довідок не передбачених нормативно-правовими документами. Постійно порушують строки розгляду та прийняття рішень, щодо надання субсидій громадянам.
Цитата
Микита
+1 #2 Микита 10.12.2016, 18:10
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.
Цитата
Ольга
0 #1 Ольга 10.12.2016, 17:47
В отделе субсидий вообще ничего не объясняют. Они хитрят с начислениями норм на субсидии. Этих работников хоть кто-то проверяет?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
У хату заліз вуж

18 серпня 2019, 14:12

2019 08 16 vyz

Справжній переляк пережила одна родина –мати з малими дітьми. Адже до них у хату заліз вуж.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір