Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI new year

 

Стрічка новин

Дійові особи

Людмила Коляда

Коляданачальник відділу грошових виплат і компенсацій
управління праці та соціального захисту населення
Смілянського міськвиконкому

 

ПРО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ

 

З 1 травня 2016 року Постановою Кабінету Міністрів України №319 внесені кардинальні зміни до Положення «Про порядок призначення субсидій». Усі ці зміни впливають на умови їх призначення та розмір.
Змінився сам підхід до розрахунку субсидій, що визначив певні обмеження для громадян, які отримують пільги. Якщо людина отримує субсидію, то ця субсидія розраховується без врахування пільг і вони вже не надаються.
Виключено також норму щодо можливості призначення субсидії на підставі доходів за три попередні місяці перед місяцем звернення. Якщо раніше людина могла задекларувати доходи за три місяці, то зараз вона має право отримати субсидію лише при розрахунку доходу за попередній календарний рік.
Також збільшено розміри доходів, що враховуються до сукупного доходу фізичних осіб-підприємців, які мають спрощену систему оподаткування.
Для працездатних осіб, які не працюють, крім учнів і студентів, які проживають разом із батьками, і середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік не перевищує прожиткового мінімуму для працездатної особи, кожного місяця враховується два прожиткових мінімуми. Отож, збільшено розмір доходів для таких людей, тому зменшується розмір субсидій.
Для студентів денної форми навчання, які проживають разом із батьками і не отримують стипендію, а також для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості й не отримують допомогу по безробіттю, якщо їхній доход менший від прожиткового мінімуму, то їм враховується один прожитковий мінімум.
Для розрахунку субсидій враховуються доходи без податку доходів фізичних осіб. Не враховуються у дохід для призначення субсидій частина одноразової допомоги на народження дитини та усиновлення дитини, допомога на поховання, винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання матері-героїні, грошове забезпечення осіб, які беруть участь в антитерористичній операції, державна допомога на дітей у прийомних сім’ях та щомісячна адресна допомога на прожиття для внутрішньо переміщених осіб.
Якщо раніше субсидія призначалася на 12 календарних місяців, то тепер субсидія призначається з місяця звернення не більше, ніж на 12 місяців, але до закінчення опалювального сезону.
Громадянам, які вже отримували субсидію, її нарахування на новий термін здійснюється без їх додаткового звернення, якщо не відбулося ніяких змін.
Для отримання субсидії на тверде паливо та скраплений газ люди повинні звертатися щорічно. При цьому готівка призначається один раз на рік.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард Володимирови
0 #3 Едуард Володимирови 16.01.2017, 19:30
Цитую Микита:
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.

А також систиматично порушують Законодавство України вимагаючи подання документів та довідок не передбачених нормативно-правовими документами. Постійно порушують строки розгляду та прийняття рішень, щодо надання субсидій громадянам.
Цитата
Микита
0 #2 Микита 10.12.2016, 18:10
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.
Цитата
Ольга
-1 #1 Ольга 10.12.2016, 17:47
В отделе субсидий вообще ничего не объясняют. Они хитрят с начислениями норм на субсидии. Этих работников хоть кто-то проверяет?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Михайло ШЕВЧУК

Chevchyk

 

Про загиблого земляка Михайла Дімітрова і патріотизм

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати не прийшли на сесію для ухвалення бюджету-2020

14 грудня 2019, 11:25

2019 12 14 sesia

13 грудня скликалась позачергова сесія міської ради, на якій мали ухвалити чи не основний документ міста – бюджет на 2020-ий рік.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
Чотири бригади медиків надавали допомогу учасникам ДТП за дамбою

14 грудня 2019, 16:51

2019 12 14 dtpНа 7 кілометрі за черкаською дамбою сталася масштабна аварія за участі трьох автівок


Цікаво
Українську кераміку внесли до списку ЮНЕСКО

13 грудня 2019, 18:20

2019 12 13 keramika

Косівську кераміку внесли до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Відповідне рішення ухвалили у Боготі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.