Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Дійові особи

Людмила Коляда

Коляданачальник відділу грошових виплат і компенсацій
управління праці та соціального захисту населення
Смілянського міськвиконкому

 

ПРО ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЙ

 

З 1 травня 2016 року Постановою Кабінету Міністрів України №319 внесені кардинальні зміни до Положення «Про порядок призначення субсидій». Усі ці зміни впливають на умови їх призначення та розмір.
Змінився сам підхід до розрахунку субсидій, що визначив певні обмеження для громадян, які отримують пільги. Якщо людина отримує субсидію, то ця субсидія розраховується без врахування пільг і вони вже не надаються.
Виключено також норму щодо можливості призначення субсидії на підставі доходів за три попередні місяці перед місяцем звернення. Якщо раніше людина могла задекларувати доходи за три місяці, то зараз вона має право отримати субсидію лише при розрахунку доходу за попередній календарний рік.
Також збільшено розміри доходів, що враховуються до сукупного доходу фізичних осіб-підприємців, які мають спрощену систему оподаткування.
Для працездатних осіб, які не працюють, крім учнів і студентів, які проживають разом із батьками, і середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік не перевищує прожиткового мінімуму для працездатної особи, кожного місяця враховується два прожиткових мінімуми. Отож, збільшено розмір доходів для таких людей, тому зменшується розмір субсидій.
Для студентів денної форми навчання, які проживають разом із батьками і не отримують стипендію, а також для осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості й не отримують допомогу по безробіттю, якщо їхній доход менший від прожиткового мінімуму, то їм враховується один прожитковий мінімум.
Для розрахунку субсидій враховуються доходи без податку доходів фізичних осіб. Не враховуються у дохід для призначення субсидій частина одноразової допомоги на народження дитини та усиновлення дитини, допомога на поховання, винагорода жінкам, яким присвоєно почесне звання матері-героїні, грошове забезпечення осіб, які беруть участь в антитерористичній операції, державна допомога на дітей у прийомних сім’ях та щомісячна адресна допомога на прожиття для внутрішньо переміщених осіб.
Якщо раніше субсидія призначалася на 12 календарних місяців, то тепер субсидія призначається з місяця звернення не більше, ніж на 12 місяців, але до закінчення опалювального сезону.
Громадянам, які вже отримували субсидію, її нарахування на новий термін здійснюється без їх додаткового звернення, якщо не відбулося ніяких змін.
Для отримання субсидії на тверде паливо та скраплений газ люди повинні звертатися щорічно. При цьому готівка призначається один раз на рік.

scroll back to top

Коментарі  

Едуард Володимирови
0 #3 Едуард Володимирови 16.01.2017, 19:30
Цитую Микита:
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.

А також систиматично порушують Законодавство України вимагаючи подання документів та довідок не передбачених нормативно-правовими документами. Постійно порушують строки розгляду та прийняття рішень, щодо надання субсидій громадянам.
Цитата
Микита
0 #2 Микита 10.12.2016, 18:10
Працівники відділу з призначень субсидій вимагають постійно папір (формат А-4) та конверти. При цьому на всі роздруківки ми також повинні приходити з власним папером.
Цитата
Ольга
-1 #1 Ольга 10.12.2016, 17:47
В отделе субсидий вообще ничего не объясняют. Они хитрят с начислениями норм на субсидии. Этих работников хоть кто-то проверяет?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Роман БОДНАР

Bondar

 

Про ситуацію з невиплатою зарплати медичним працівникам Сміли

Любов Бурак

byrak

 

Про те, коли змовкають тривожні сурми - звучать піддуті сосни

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
У спеку комунальники латають вулицю В.Чорновола (Фотофакт)

07 липня 2020, 12:28

2020 07 08 chornovola

Навіть у нестерпну спеку працівники СКП «Комунальник» продовжують робити ямковий ремонт місцевих доріг.


Цікаво
Сьогодні – свято Івана Купала

06 липня 2020, 18:33

2020 07 06 svyato

Народне свято Івана Купайла, присвячене літньому сонцестоянню, відзначається в ніч з 6 на 7 липня.


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.