Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Дійові особи

Валерій Тригубов

Trugybov11

 

комерційний директор КП «ВодГео»


Про 614 тисяч гривень – це не додаткова допомога водоканалу, а відшкодування наших коштів


- Треба пояснити читачам, що оці 614 тисяч гривень, які виділили депутати міської ради на сесії, це не додаткова допомога для КП «ВодГео» - це наші гроші, які нам не додало управління ЖКГ.
Водоканал обслуговує освітлення міста за принципом відшкодування коштів. Що це означає? Що водоканал витрачає свої кошти, а управління ЖКГ відшкодовує витрачене. Освітлення міста – це робота безприбуткова і беззбиткова. Ми не маємо права заробити ні копійки. Що витратили – те нам відшкодували. Ми працюємо по спеціальній програмі відшкодування, на яку депутати закладають кошти. У минулому році на це було виділено до мільйона гривень.
Тобто водоканал бере свої гроші, за них купує матеріали, виплачує зарплату. Потім дає звіт – і управління ЖКГ все повертає. Нещодавно фінвідділ провів зустрічну перевірку. Перевірили водоканал і управління ЖКГ. І виявилося, що водоканал недоотримав 614 тис. грн, які нам не доплатили.
Тому обслуговування освітлення виявилося збитковим для нас. Тож ми порушили питання про відшкодування цієї суми. КП «ВодГео» переживає складні часи. Має багато проблем, які створені нашими попередниками. Треба зазначити, що я працюю на цій посаді лише з січня цього року. Нам важко. Нам немає звідки взяти цю суму. Тому депутати погодилися відшкодувати 614 тисяч із резервного фонду, щоб запобігти відключення електроенергії і не позбавляти місто води.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Тарас Висоцький

vusocjiu

 

Про соціальну відповідальність і розвиток громад 

 

Василь Латенко

latenko

 

Про те, що немає звідки брати гроші

 

 

Тетяна Шугар-Благодарна

Шугар Благодарна

 

Про екологію і свою відповідальність за шкоду природі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
У 198 ОВК тривають протокольні перипетії

13 серпня 2019, 13:31

2019 08 05 ovk

Хоч у ЦВК вже офіційно підтвердили перемогу по 198 виборчому округу самовисуванця Сергія Рудика і навіть вручили йому посвідчення народного депутата України


Економіка
Чи можливе у Смілі запровадження електронного квитка

15 серпня 2019, 11:45

2019 08 16 reklama

Великі міста України намагаються запустити систему електронного квитка. Окрім очевидних переваг у зручності використання для пасажирів та знищення корупційної складової у системі транспорту, цей спосіб модернізації не дуже дорогий.


Суспільство
До 1 вересня у Смілі нанесуть нову пластикову дорожню розмітку

18 серпня 2019, 12:50

2019 08 14 rozmitka

Начальник відділу благоустрою управління ЖКГ Євген Хриптулов повідомив для сайту Сміла.ua, що у місті до 1 вересня обновлять дорожню розмітку поблизу шкіл та в найбільш людних місцях.


Цікаво
Чи зможуть українці вільно розпоряджатися чорноземом?

17 серпня 2019, 15:36

2019 08 15 zemla

Президент Володимир Зеленський заявив, що вже за рік в Україні з'явиться ринок землі. До слова, наразі він існує у всіх розвинених країнах окрім Північної Кореї, Венесуели, Куби та Таджикистану. Немає його і в Україні.


Афіша
Центральна міська бібліотека організовує два творчих вечори

15 серпня 2019, 17:30

2019 08 13 aficha

У Центральній міській бібліотеці імені Олени Журливої 16 серпня о 14.00 відбудеться ювілейний творчий вечір